Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rámálmom? :S

Mit jelenthet ez a rámálmom? :S

Figyelt kérdés

Van egy álmom, ami rendszeresen visszatér. :S

Valamikor az 1800as években játszódik. Én egy kastélyban élek, én vagyok ott az úrnő. Első nap minden rendben volt. A cselédek felöltöztettek, reggeliztem, és volt vmi bálféle grófokkal, grófnékkel, stb. Másnap viszont nem keltett fel senki. A szolgálók nem jöttek öltöztetni. Ezzel meg is birkóztam magam, felöltözterm egymagam, nemnagy gond. Aztán elindultam az étkező fele, amifele egy nagy, hosszú folyosó vezetett. Az egyik ajtó alól pedig vér szivárgott. Benyitottam és ott volt az összes alkalmazottam felakasztva. Sírva kirohantam a szobából, és elbújtam egy oszlop mögött. Itt rengeteget zokogtam, aztán léptekre lettem figyelmes. Felnéztem és egy fekete ködszerű lényt láttam. Elkezdtem rohanni, olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudtam. A lépteim viszont egyre nehezültek és körülöttem minden elkezdett oszlani, bomlani, porlani, mintha minden - kivéve engem - elkezdett volna öregedni, és azalatt a pár perc alatt mintha minden öregedett volna több száz évet. Aztán összeestem, behúzódtam egy oszlop mögé. A fekete izé léptei egyre hangosabbak lettek, aztán elhallgatott mikor a lehető legközelebb volt hozzám. Valami morgás szerűt hallatott, aztán végigsimított a vállamtól az arcomig. Itt eljtszadozott pár hajtincsemmel, aztán a keze a mellkasomon egyre lejjebb és lejjebb csúszott aztán egy hatalmas ütéssel átszakította a bőröm és kiragadta a helyéről a szívem.

Ekkor izzadtságban úszva, rémülten és heves szívdobogással riadok fel az álmomból :S


2010. okt. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán tényleg félelmetes és szörnyű álom! Nekem is vannak néha hasonlóak, de ilyen félelmetesek ritkán.
2010. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ű király, tetszik ez az álom :) Jó kis misztikus
2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik annyira, mert konkrétan sírva kelek fel, úgy félek :S De horror filmnek nem lenne rossz, az tény.
2010. okt. 2. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a futás, ez azt jelenti általában hogy valami vagy valaki elől menekülsz tényleg. Nem akarod hogy valami megtörténjen. A többit hát nem akarok nagyon hülyeséget mondani ezért a többifelől nem nyilatkoznék:s.


20/L

2010. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!