Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nyáron nyaralás közben megnéztem az Avatar című filmet.Hazajöttünk a nyaralásból,és néhány héttel később vele álmodtam,de csak a végére emlékszek:Különös az egész,ugyan abban a gyönyörű világban egy óriási szakadék szélén állt egy nálam nagyobb férfi lény az Avatar-ból,akibe én szerelmes voltam.Egy pillanatban úgy éreztem, máshogy nem tudom tudtára adni,mintha nyakába ugrok.Nekirugaszkodtam,de jött egy másik Avatar-os lény,beszélni akart velem,de én lecsitítottam,hogy bocs de most meg kell tennem valamit amit soha nem tehetek meg máskor,fontos dolgom van (vagy valami ilyesmi,emlékszem hogy magyarázkodtam neki),még egyszer nekifutottam,és a szakadék szélén álló lény nyakába ugrottam,és megcsókoltam.E közben egy gyönyörű érzés fogott el,egyszerre voltam nagyon boldog,és nagyon szerelmes,szabad,és nem tudom még pontosan hogy fejezhetném ki.Felemelő érzés volt,a legjobb érzés amit valaha éreztem,és akkor....felébredtem.Még mindig az érzés hatása alatt álltam,és rájöttem hogy ennél boldogabb,elégedettebb még életemben nem voltam.


Lehet hogy hatással volt rá az,hogy mióta láttam a filmet,folytonosan erre a helyre vágyódtam?Hogy mindennél jobban szerettem volna ott élni,egy ilyen lény testében?

Az előtt az álom előtt reggelente nem emlékeztem az álmaimra,de az óta rengetegszer emlékszek rájuk,és mindben egy-egy nagyon vágyott vágyam teljesült,és volt egy amiben több keveredett,és egyszerre éltem át őket,de egyiknél sem voltam olyan boldog,mint az elsőnél.Különösen foglalkoztat mit jelenthet ez az álom,és mit jelenthet az hogy nem estünk bele a szakadékba,pedig akkora lendülettel ugrottam a nyakába...


2010. szept. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy megtalálod a nagy őt vagy...krumpli
2010. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon bele élted magad a filmbe van aki epilepsziás rohamot kapott tőle ! (Annyira bele élte magát )
2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem xar film
2010. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) egyébként nekem tetszett.És utánna néztem de biztos nem krumpli.:P
2010. okt. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!