Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket...

Miért álmodok ilyeneket (többször is)?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok, jó a kapcsolat a szex stb. (Ez eddig egyezik a valósággal is).innen jön az álom maga:

Aztán egyszercsak szexre kerül a sor, de akkor megjelenik a barátnőm egy munkatársnője, és valahogy először beszál majd "kiturja" a barátnőmet az egészből.

Amit azért se értek mert a barátnőm a valóságban elég domináns, harcias típus.

Szerintetek mi ez?

Mit akar jelenteni?

Közelebbről nem ismerem amúgy a csajt, a barátnőmmel a valóságban nincsennek is jóban.



2022. nov. 4. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem értem én ezotéria kategóriába írtam ki, és nem szexualításba.
2022. nov. 4. 20:54
 2/8 anonim válasza:
35%
Az ilyesmit soha sem szó szerint kell venni. Valószínű hogy valami érzelmi dologban távolodsz el a párodtól és úgy érzed erről más tehet.
2022. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem távolodok,tényleg jól megvagyunk.

Meg miért pont ez a csaj jelenik meg?

2022. nov. 4. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt felruházod domináns tulajdonságokkal és alá akarnál rendelődni.
2022. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lehetséges esetleg, hogy annak a másik csajnak bejössz?
2022. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érzel undort álmodban a másik csaj iránt? Ha nem, akkor bejön, max magadnak sem vallod be. Sajnálom a barátnőd amúgy.
2022. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy rossz csajnak tartom, sőt amúgy alkatilag hasonló mint a barátnőm. Nem tudom hogy neki bejövök e, gyakorlatilag nem is ismerjük egymást, köszönő viszonyban vagyunk és ennyi, mivel a barátnőmmel nincsennek különösebben jóban ezért nem is hiszem hogy jobban megismerkednénk.

Szóval ezért se értem hogy miért pont ez a csaj?

2022. nov. 5. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor két dologra tudok tippelni:

Egyik az, hogy kolléganőnek mégis tetszel, gondol rád és nyilván nem szàndékosan, de valahogy beférkőzik àlmodba. Igen érdekes lenne, ha végül ez derülne ki.


Másik lehetőség, hogy mivel a barátnőd és a kolléganő nincsenek igazàn jóban, lehet, hogy a kolléganő ellenszenve nyilvánul meg ilyen módon az àlmaidban.


Minden esetre az tűnik leginkább valószínűnek, hogy te éles érzékkel jól ràtapintasz, mindarra, ami a másik nő felől érkezik, még ha egy szót sem váltasz vele.

2022. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!