Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hetek óta hányással álmodom,...

Hetek óta hányással álmodom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Vagy én vagy valaki a környezetembe hány.Mindig más, de mindig látom.Már vagy egy tucatszor álmodtam erről!
2010. szept. 23. 15:42
 1/8 anonim válasza:
68%
Azt hogy bezabáltál este !!
2010. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyomaszt valami (lelkiismeret,gond) és nem tudsz tőle megszabadulni pedig kellene.

Ülj le és nyugisan gondold végig,hogy mi lehet az,old meg és kész:))

Sok sikert!!

2010. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénz áll a házhoz.
2010. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de a bezabálásos bizti nem lehet, mert nem eszem este!Talán a második válasz közel járhat az igazsághoz.A harmadik nemtudom azért írta e mert így olvasta valahol vagy csak heccből, de azért köszi!Az ilyen mondat mindig minden helyzetben jól jön!
2010. szept. 23. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem feldolgozott lelki problema, ami eleg komolyan megterhel lelkileg es talan Te meg tudomast sem veszel errol, es igy jon ez az alom, mint figyelmeztetes,hogy megoldasra var ez a dolog.
2010. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet benne valami, hiszen novemberbe lesz 1 éve hogy meghalt az édesanyám,(nagyon fiatal volt, és váratlanul halt meg) és még mindig olyan közelinek érzem!Tudom hogy még nem dolgoztam fel, hiszen, még fel sem fogtam.Talán ez az álom forrása.
2010. szept. 24. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Igyál kevesebbet!!!
2010. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szellemes az utolsó köszi!! :)!

Nem iszom , nem dohányzom, semmi káros szenvedélyem nincs!Lehet ez a baj!

2010. szept. 25. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!