Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kínzó álmok gyötörnek. Mit...

Pro Patria kérdése:

Kínzó álmok gyötörnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég véglegesen befejeztem egy haldokló kapcsolatot. A lány eléggé visszaélt a szeretetemmel. Sajnos, még mindig szeretem.

Próbálnék tovább élni, de a rémes álmok (amik már egy ideje vannak) megmaradtak vele kapcsolatban, amiket most nem akarok részletezni. A lényeg, hogy bár a lánnyal minden kapcsolatot megszakítottam, az álmok maradtak. Maradtak, és nagyon fájdalmasak, nem hagynak továbblépni, megnyugodni, kifújni magamat.

Mit tegyek? Hogyan zárjam le véglegesen ezt az egészet úgy, hogy a tudatalattimat nem bírom befolyásolni? A tudatos álmodást hagyjuk... általában olyan visszajelzéseket hallok róla, miszerint nagyon nehéz és hatástalan.


2010. szept. 21. 15:37
 1/5 konnerth ***** válasza:

Látom én vagyok az első :) Na szóval ennek semmi köze nincs az ezotériához(ne vedd sértésnek). Azért álmodsz még vele mert:

1: Szereted és csak azért szakítottatok mert visszaélt

vagy

2:Nem szereted már és legszivesebben a halál f.szára küldenéd


Attól függ milyeneket álmodsz róla...

2010. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A levendula békés, nyugodt alvást eredményez; és szép álmokat.

Lehet venni álompárnát is, az arra jó, hogy elmulasztja a rossz álmokat.

2010. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rivotril
2010. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem már!


Igaz akkoriban még magam előtt is tagadtam, de lelkem mélyén még szerettem a srácot. ( megcsalt, majd dobott, utána ígérgette hogy visszajön,mégsem jött) Aztán az álmaim rávilágítottak arra, hogy milyen egy önző, ígérgető alak és milyen valójában... mára már se nem szeretem, se nem utálom, hanem egyenesen rühellem az illetőt.


Nemrég értettem meg, hogy az álmok tulajdonképpen hozzájárultak ahhoz, hogy véglegesen lezárjam magamban a dolgot, feldolgozzam őket és hogy tovább tudjak lépni...

2010. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 konnerth ***** válasza:
Az almok arra valok hogy megfejtsd oket. Ha nem tod mit jelentenek akkor barmit almodsz az hiaba lesz. Ha minden alomnak tudni akarod a jelenteset akkor ne itt keresgelodj mert sok mindent nem fogsz talani.
2010. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!