Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Valódinak...

Mit jelenthet ez? Valódinak hitt álom.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a barátaimmal egy csúszdaparkban vagyunk, és egy hatalmas, toronymagas csúszda tetejéről lezuhanok egyenesen a medencébe. Ahogy megpróbálnék feljönni a felszínre, az egyre távolabb kerül tőlem, közben látom a barátaimat kicsi gumicsónakokban, de ők is egyre halványulnak, és sötét lesz a víz. Aztán egy tóban jövök a felszínre,a hol már sötét éjszaka van, hideg, világít a hold, és szempárok szegeződnek rám a növényzetből. Eltűnik rólam a fürdőruha is, és csak dermedten állok a tóban, és érzem, hogy figyelnek.


Álmodás közben éreztem, hogy zuhanok, azt is, ahogy a víz húz lefelé, és hogy belemegy a számba-orromba, viszont fázni egyszer sem fáztam közben, szóval gondolom nem csúszott le rólam a takaró.


2010. szept. 19. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Wáóó tetszik az álmod!:)

AM ne tulajdoníts nagy jelentőséget,mert van,h az az napi történteket így dolgozza fel az agyad,de van h csak szórakoztatja magát az agyad:)

Nekem volt olyan álmom,amire akkor emlékeztem vissza,mikor már megtörtént, mert megálmodtam:)

Nézd meg a neten az álmos könyvet!:)

2010. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyértelműen születési álom. Biztosan nagyon féltél, amikor megszülettél.Zuhanás-bent vagy a szülőcsatornában. Víz-magzatvíz.Szempárok, akik figyelnek-orvosok és nővérek.Kérdezd meg anyukádat, hogy fellépett valamilyen komplikáció a születésednél vagy esetleg túl hosszú volt a vajúdás, vagy vákuum kellett stb...
2010. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!