Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (Lövöldözés)

Mit jelenthet? (Lövöldözés)

Figyelt kérdés
Az álmodtam, hogy a régi és az új osztálytársakkal osztálykiránduláson voltunk valahol, és egy ismeretlen személy egy ház mögül, mikor már elmentünk előtte, elkezdett lövöldözni. És mondtam az egyik osztálytársamnak hogy nyugodj meg, színlelj, mindenki ledőlt, mintha már meghalt volna. Elég fura volt felébredtem, és olyan érzés fogott el mintha megtörtént volna.
2010. szept. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
túl sok counter strike
2010. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

szerintem az alsóőrsi lövöldözést összeraktad vhogy...

tul sok a COD meg a CS

2010. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2 napon belül meg fogsz halni.
2010. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lövöldözős játékokkal játszani..., am a 3.nak a válaszod már elavult.
2010. szept. 15. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Bederengtek akkor mészárlásos hírek a való életből, ami a lövöldöző emberben öltött testet. Mással is előfordul, hogy eszébe jut valami és aztán az bekerül az álmába. (OFF: Ez mondjuk jól jön, ha ráeszmélsz, hogy álmodsz. Ilyenkor gyorsan módosítod a környezeted és máris jobban folytatódhat. ;))

Ez az olyan érzés, mintha megtörtént volna szerintem csak azt jelenti, hogy túl erős hatással volt rád az élmény. Megesik az ilyen.

2010. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK, akkor semmi extra jelentése nincs:)
2010. szept. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!