Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban láttam egy embert...

Az álmomban láttam egy embert akit még soha életemben nem láttam de most le tudnám nektek rajzolni, ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy elgondolkodtató álmom, azt tudni kell hogy tovább tanulás elött állok sulit kell választanom jól kell tanulnom stb.. erröl szól most az életem. Na az álmomban az szerepelt hogy ott vagyok a sulimba keresem a kolesz szobámat hogy hova menjek és nem találom, egyszer csak találkozok egy fiúval aki nem tudja hogy hol van a koli szobám de a sulit bemutatja nekem csatlakozik pár barátja megmutatják hol szoktak fürödni stb.. a következő pillanatban már megyek fel egy lépcsőn ami a csigalépcsőre hasonlít csak szélesebb, betonból van stb... emberek álnak a lépcsökön és mindenki engem bámul és láttam egy lányt akit most fullra letudnék nektek rajzol vagy mesélni mert teljesen emlékszek arra is hogy mennyi smink volt a szeme alatt, több emberrel is találkoztam az álmomban de az már homályos ahogy az a fiú is aki körbe vezetett. És erre mi a magyarázat kicsit félek hogy bekattantam vagy valami..(mint mondtam ezekkel az emberekkel soha sem találkoztam még..)(kiméljetek meg a hülye válaszoktól, bocsi a helyesírásért:)

2022. ápr. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször is feltűnt egy személy az álmaimban, pedig életemben nem láttam még. Sajnálom,fogalmam sincs mitől lehet, de biztosíthatlak nem kattantál be.
2022. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szokták mondani, hogy szinte mindig csak olyan embereket láthatunk álmunkban, akiket már valahol akár csak egy pillanatra is láttunk már, max nem emlékszünk. Én mondjuk ebben nem teljesen hiszek, mert nekem tele vannak mindig ismeretlenekkel az álmaim. De lehet te már láttad valahol, csak így maradt meg az agyadban mélyen és most megjelent álmodban valami oknál fogva
2022. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy eztán fogsz vele találkozni de álmodban már láttad.
2022. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
reinkarnacios alom
2022. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!