Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan az exemmel álmodom....

Állandóan az exemmel álmodom. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
A tudatalattim műve?Azóta már volt kapcsolatom,jelenleg nem fűz hozzá semmi.De mostanában egyre többször látom,és bár teljesen közömbös,visszatérő motívum az álmaimban,hogy valamire rávilágít,megtanít,megakadályozza,hogy hülyeséget csináljak.Miért van ez?Én már nem szeretem.
2010. szept. 14. 17:09
 1/8 anonim válasza:
Én még szerettem,mikor egyhuzamban szinte minden nap róla álmodtam.Aztán rá pár napra újra összejöttünk...
2010. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még mindig szereted őt és bánt hogy már csak az exed
2010. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is álmodtam egy volt oszttárssal (akivel kicsikorunkban szerelmesek voltunk egymásba6évesen) és 25 évesen azt álmodtam, hogy együtt vagyunk és dúl a love, és olyan élethű volt!!

és azóta 30 vagyok és még csak iwiwen sincs meg

2010. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mint mondtam,nem érzek iránta semmit.idióták voltunk mindketten,de én már túlléptem az egészen!ki akarom törölni még a tudatalattimból is...már nem szeretem őt.
2010. szept. 14. 20:17
 5/8 BlackSword ***** válasza:

Most minket akarsz meggyőzni, vagy magadat? Nem mindegy... Bár lehet van valami abban a mondásban, hogy amit nem zártak le rendesen a megfelelő helyen és időben, az örökké befejezetlen marad...

Van benne valami igazság... Tudnék mesélni, néha-néha még hiányzik is, holott nnéha már az arcát sem tudnám felidézni...

2010. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha esetleg elfelejtetted volna, akkor most emlékeztetlek.
2011. okt. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óó,nagyonköszi,már majdnem teljesen elfelejtettem :D
2011. nov. 2. 15:29
 8/8 anonim válasza:
ez jó :)
2012. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!