Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan, hogy...

Miért álmodom állandóan, hogy valaki meghal? Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1. Anyósom halálát álmodtam meg, jobban mondva azt ami utána volt, mivel a haláláról álmomban is csak értesültem, nem láttam. Nagyon szenvedett a halála után mindenki, apósom teljesen összezuhant lelkileg. A férjem még próbálta tartani magát, de valami végérvényesen összeomlott benne. Valami villamosra emlékszem még az álomból, mentünk a házukba, hogy összeszedjük anyósom dolgait. A vicc, hogy a közelben sincs villamos arrafelé.

2. Két hete a saját halálomat álmodtam meg. Az is fura volt, mert csak utólag gondolom, hogy meghalhattam. Először csak beteg voltam, de valahogy olyan furán nyugodt. Álmomban anyósom orvos volt és imádott kertészkedni, volt egy nagy rózsabokor az udvaron. Minden este adott egy szál rózsát nekem egy mosoly kíséretében. A férjem nagyon ideges volt ebben az álmomban folyton, szomorú volt és állandóan került, de fura módon ez nem zavart, normálisnak éreztem. Később egy érdekes kertben voltam egész nap a napos részen szaladgáltam, de a helyem egy árnyékos részen volt egy rózsabokor mellett egy nagy fa kapuval szemben. Minden este jött anyósom napnyugtakor és hozott egy szál rózsát és mindig kedvesen mosolygott. Gondolom ez egy temető lehetett, de sírkövet egyet sem láttam.

3. Ma éjjel pedig az első álmomban édesapám halt meg. Beteg volt álmomban és tudtam, hogy meg fog halni. Mindenáron egy kocsit akart szerezni. Hiába kértem, hogy ne menjen, elment az öccsével autót keresni egy ködös szűk utcán. Nem tudtam utánamenni és tudtam, hogy soha nem látom többet. Érdekes módon kalapban és ballonkabátban voltak mindketten, soha nem láttam így egyiküket sem. Apukámon egy bézs színű kabát volt fekete kalappal, a nagybátyámon fordítva.

4. A negyedik álmomban a férjem halt meg. Ő is beteg lett, valami idegrendszeri betegsége lehetett, folyamatosan épült le szellemileg és fizikailag is. Állandóan azt kérte, hogy videózzam le amit mond és csinál, hogy később így emlékezzünk rá. Aztán már csak a videókat nézegettem egyedül, egyszer csak nem volt már ott.


Miért van ez, hogy állandóan halálról álmodok? Annyira nyomasztó érzés sírva ébredni és egész nap ott van a gondolataimban. Ébren abszolút nem foglalkoztat a halál gondolata és senki nem beteg a családból, még csak nem is idősek, hogy benne lennének a korban.


2010. aug. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ez egy előjel?
2010. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minek lehet az előjele szerinted? Talán a végén tényleg meghal valaki?
2010. aug. 6. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.. nekem ez az érzésem,lehet valaki meghal akivel sokat álmodsz vagy csak egy előjel..
2010. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
meghosszabbítod az életüket.
2010. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok lett. :-( Tényleg elvesztettem valakit másfél hete. 11-én sajnos elhunyt a nővérem.
2010. aug. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!