Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is álmodtam azt,...

Többször is álmodtam azt, hogy nem tudom felkapcsolni a lámpát álmomban. Nektek is volt már ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy volt az álom, hogy este volt és a barátnőim lent vártak engem az udvaron. Lejöttem én is, de eszembe jutott, hogy fenn hagytam a pulcsimat. Megkértem az egyik barátnőmet, hogy jöjjön fel velem érte. Felmentünk, és az étkezőszékre volt felakasztva, de az étkezőben sötét volt, felakartam kapcsolni a villany de nem működött. Olyan fura volt, és boszzantó, hogy nem láttam mindent. Meg olyan is volt, hogy sétáltam a járdán és odajött mellém egy fiúbanda énmeg elakartam futni de egyszerűen nem tudtam. Nektek voltak már ilyesmi álmaitok?
2010. szept. 10. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
igen a villanykapcsolós álmom nekem is sokszor van, meg olyan is, hogy segítségért akarok kiáltani és nem jön hang a torkomból.
2010. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez azt jelentheti h sötétben tapogatózol és magadtól kell meoldanod.
2010. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, nekem a villanykapcsolós gyerekkorom óta kísért, pedig lassan 29 leszek. :D Felkattintom, és csak picit izzik benne az izzószál. De mindig tudom, hogy várnom kell, és majd magától kivilágosodik. :D Érdekes álom. A "nem tudok kiáltani" és "nem tudok futni" álmok is előfordulnak néha, de jóval ritkábban, mint kiskoromban.
2010. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!