Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent terhes nővel álmodni ?

Mit jelent terhes nővel álmodni ?

Figyelt kérdés

Olyan típusú ember vagyok aki nem nagyon emlékszik mit álmodott.Ha még is csak valamire vissza tudok emlékezni az is csak foltokban de ritka.Ez mindig is igy volt velem!

Viszont,volt egy álmom 3 nappal ezelőtt ami azóta is gyötör engem

azt álmodtam hogy az ex feleségem (akitől jelenleg van is egy 3éves kislányom)5-6.hónapos terhes.

És nagyon mutogatta nekem a hasát már szinte álmomban is kellemetlen volt!

Az álmomban hófehér ruhában volt és egy fekete szív volt tetoválva a nyakára aminek a belseje igen rikítóan piros volt.


Erre szeretnék ésszerű jelentést kapni.



Másrészről pedig tudni kell hogy nincs közöm a volt páromhoz!

Nem szeretem őt,nem kőt felé semmilyen érzés!

Egyedül ami kivételnek számít az az hogy a gyermekem édesanyja,ez miatt tisztelem amennyire kell.


2021. dec. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt jelentheti az álmod, mint amit írtál az ex nejedről.

A közös gyerek összeköt titeket, talán a valóságban is érezteti?

A piros szív fekete kontúrral egy szimbólum lehet arra, hogy már nem szereted, de tisztelettel bánsz vele a gyerek miatt.

Viszont frusztrál téged, hogy még mindig az életed része emiatt.

2021. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

"nem kőt felé semmilyen érzés"

"tisztelem amennyire kell"

Érzed az ellentmondást?

2021. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"nem kőt felé semmilyen érzés"


"tisztelem amennyire kell"


Érzed az ellentmondást?



"nem kőt felé semmilyen érzés"


Igen érzem!Sőt ebben voltam. :)

Azaz kissé bővebben (csak hogy te is érezd egy pillanatra :) ) többek közt annyi, hogy egy másik férfival tartotta a kapcsolatot ameddig én melóztam.

Flegmán bunkó,szemérmes,kellemetlenül kötekedő a végén már konkrétan érzésektől mentes volt felém!(Ezt bővebben nem igen szeretném firtatni,elnézést!)

És bele mondta a szemembe hogy mit tett sőt ezek után nincs tovább vége kész ennyi pont. :)

Hosszú idő telt el hogy újra megtudjak bízni egy nőben,legalább fele annyira is mint anno,benne megtudtam!

És igen sikerült,teljesen másvilág a mostani mint a régi volt!

Azaz ez esetben belülről lehet érezni. :)



"tisztelem amennyire kell"



Van a kis fiú és a kamasz fiú!

Aki bizony megsértődötten akaratlanul vagy épp akarattal haragszik tiszteletlen,rossz akaró és nem fogadja el.

Azaz nem tudja kezelni sem belátni!



Egy férfi leül (higgadtan tiszta ésszel) és szép szóval érthetően megpróbálja megbeszélni a párjában,akivel bizony egy család!

És ha menthető,megmentik.Ha menthetetlen,akkor bizony elköszönnek egymástól! :)

Azaz vagy képes voltam elfogadni és belátni hogy nem kis fiúcska vagyok és bizony ez a tényállásom.(Meg unt,rám unt,mást szeretne lényeg vége van,aminek bizony nem birok ellent mondani)

De akkor is ott van az anyánál az én kislányom,aki ugyan úgy bizony szeret engem,fel néz rám és tisztel engem mint édesapját!

Röviden a célom volt akkor hogy ne haragban és gyűlölködve kezdjünk ujjat egymástól függetlenül.Még ezek után sem!


Engedj meg egy kérdést nekem!

Így már érzed a különbséget nagyjából??

2021. dec. 22. 11:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!