Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha eltört álmomban...

Mit jelent ha eltört álmomban a csuklóm?

Figyelt kérdés
Mire felébredtem borzaszótan fájt, alig tudtam megmozdítani is.
2010. szept. 5. 10:47
 1/4 anonim válasza:
100%
nekem is volt már ijen, rájöttem miért fájt... egész éjjel azon feküdtem. sztem itt is az a probléma...
2010. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Basszus ember xDD mi a sz*rt jelenthet? Eddig türelmesen válaszoltam regényekben minden kérdezőnek, hogy nem jelentenek semmit...Gondolj már bele! Holnap meglátogat egy régi barátod, és ezért pl. álmodban eltörne a kezed? Hol is van az összefüggés?

Kérlek, ne nézzetek mindenben jeleket. Igenis lehetnek jelek, jelentések az álmokban, de azok egy történet-láncolathoz, vagy az egész álomhoz vannak kapcsolva,nem külön egy-egy eseményhez, pl. csuklótörés...

2010. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy álom akkor jelent valamit, ha már sokszor álmodtál róla, akkor valószínűlegg arra próbál rá világítani a agyad h mit nyomsz el a szíved mélyén.

egyébként pedig ez az álom azt jelenti h azt álmodtad h eltört a csuklód.

2010. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre magadtól is rájöhettél volna.A csuklód kényelmetlen állapota generálta az álomképet.
2010. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!