Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom szerintetek mit...

Ez az álom szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már 7 éve nagyon jó barátok vagyunk, egy ideig azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé, se utána rájöttem, hogy nem. Aztán most megint rám jött ez az érzés a nyáron állandóan vele álmdok minden hülyeséget, de kiemelek 2: első:Ültünk egy vízpatron, és azt mondta nekem, hogy csak miattam várja az iskolát, és felébrettem.

második:Fent volt nállunk, otthagytam őt az eggyik szobánkba, mert dolgom volt, aztán visszamenem, és ő már lefeküdt az ágyba, és betakarózozz. Én pedig oda feküdtem mellé, és megöleltem, éés ő megakart csókolni, és elhajtottam a fejem, és utána ő megcsókolta a homlokom. Ennyi lenne, ocsánat a helyesírási hibákért nagyoon siettem.


2010. aug. 30. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokat gondolsz erre a fiúra, ezért jelenik meg az álmaidban. Azt viszont hogy érzel is iránta valamit, azt csak te tudhatod :)
2010. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Wow...

Én sokat szoktam álmot fejteni, szóval segítek:

Ezen a valakin, te uralkodni akarsz, azt akarod, hogy a birtokodban álljon.

Ezt értelmezd úgy, ahogy akarod:

-lehet úgy, hogy komoly kapcsolat;

-vagy úgy, hogy legjobb/nagyon jó barátok legyetek.

Az ilyen nem feltétlen azt jelenti, hogy belezúgtál.

2010. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Amit írtál nem igaz.
2010. aug. 30. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj második válaszadó, de ha ilyen blődségeket írsz, legalább ne állítsd az igazad. Attól, hogy a tudatod, mondjuk úgy, elfelejtette, a tudatalattid épen őrzi az eddigi benyomásokat. És ez itt a lényeg! Most nem az álom színtere a lényeg, hanem az hogy együtt vagytok.


Visszatérve a második válaszadóra: a homlokpuszi egy társadalom által kitalált embléma, aminek több jelentése is lehet. Gondolom Te most a birtoklást jelentő homlokpuszira gondoltál. De kifejezhet bizalmat vagy odaadást is. Attól függ, hogy a kérdező életében hogy jelenik meg.


Remélem kielégítő választ adtam.:)

2010. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen, és a kedves második válaszolóval sincs semmi problémmám, csak mondtam, hogy ez nemm igaz! Azért mindenkinek köszönöm! :)
2010. szept. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!