Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most voltam gólyatáborban két napja, ott megismerkedtem egy csajjal, akinek kicsit kínais feje van, bár nem az... erre azt álmodom h ő kínai és én felszökök egy kínába tartó gépre és elmegyek hozzájuk... és ott minden nagy plakát meg minden van ... meg van Barátok közt xD
2010. aug. 29. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom hogy megválaszoltad a saját kérdésed akkor nem is túlzok nagyon.

"megismerkedtem egy csajjal, akinek kicsit kínais feje van"

Hát nem furcsa?Vajon kinek a gondolata az hogy kínai feje van?Az enyém?Vagy a szomszédé?

Nem,hanem a tiéd.Az álom meglovagolta ezt az észrevételed,és jócskán hozzáköltött mert az álmok már csak ilyenek,fantáziában nincs hiányuk,sőt a tudatalattidnak még ahhoz is volt kreatívítása,hogy a barátok közt másodosztályú színészeit is belekeverje.Érdekes vízió,jelentése már sokkal egyszerűbb: barátnő,kínais gondolat,barátok közt.Mindez összeturmixolva,némi bazsalikommal,és egy csipetnyi "ópimmal".

2010. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*ópiummal

hogy rohadna meg,már írni se tudok rendesen...

2010. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!