Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban megcsókoltam egy férfit?

Figyelt kérdés

A férfit a valós életben is ismerem, nem vagyunk barátok, csak távoli ismerősök, de igazából vonzódom hozzá. Álmomban beszélgettünk, és kértem, hogy legyünk barátok. Ő erre azt mondta, hogy ez ki van zárva, mert nem tud rám barátként tekinteni. Erre visszakérdeztem, hogy miért nem? Ő rám nézett, elmosolyodott, én pedig megcsókoltam.

Életem egyik legszebb álma volt, és életemben először mosolyogva ébredtem. Fantasztikus érzés volt.

Lehet ennek semmi jelentősége, de engem mégis érdekelne, hogy mit jelenthet ez?! Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 29. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A vágyaid, érzéseid megjelenése ez az álmodban. Nekem is volt ilyen, amikor szerelmes voltam valakibe, de nem volt kölcsönös. Nem történt utána sem semmi közöttünk, szóval ez nem amolyan ,,jósálom". Nekem legalábbis nem az volt.
2010. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azt jelenti, h sz.r lehetett az ébredés.:p
2010. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt igazán sajnálom... :(
2010. aug. 29. 01:11
 4/8 A kérdező kommentje:

(2.)


És tényleg...

2010. aug. 29. 01:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nő,esetleg férfi vagy?
2010. aug. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Mit nem értesz ezen?

"igazából vonzódom hozzá" - "én pedig megcsókoltam"

Az álom azt jelenti amivel ébren is tisztában vagy: vonzódsz hozzá.A tudatalattid megtette azt a szívességet,hogy "valóra" váltotta azt amitől a valóságban nagyon messze vagy.

2010. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Elfelejtettem hozzátenni. :)
2010. aug. 29. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Éhes disznó,makkal álmodik.
2010. szept. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!