Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit/miket jelenthet ez az álom?

Mit/miket jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Február végén szakított velem az akkori barátom. Azóta van párom lassan 3 hónapja. De febr. vége óta folyamatosan csak azt álmodom exemmel hogy újra összeakar velem jönni de nekem itt van a mostani barátom. És felébredek,visszaalszok és ugyanaz az az álom,csak más jelenet. Gondoltam arra hogy talán üzenni akar nekem álmon keresztül. /Értelmes válaszokat szeretnék kapni./ 18/L
2010. aug. 27. 13:26
 1/9 anonim válasza:

Ő volt az első komolyabb kapcsolat az életedben?

Mert ha igen, akkor ez természetes, hiszen hozzá viszonyítasz és nehezen felejted el. Biztos, hogy a mostani párodat is szereted, de lehet,hogy érzel még valamit a volt barátod iránt.

Amúgy nem hinném,hogy álmon keresztül akarna neked üzenni (legalább is én ebben nem hiszek)

Leírnád légyszíves azt,hogy hogy viszonyulsz az exedhez és a jelenlegi barátodhoz?

köszi :)


L

2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A tudatalattid valamiért elkezdett vacilálni. Bár te nagyon is szereted a mostani párodat de legbelül valószínüleg bizonytalan vagy. És mivel az álom a tudatalattink kivetülése...De ezzel mindenki így van ha szakított valakivel és új párja lett még túl friss a kapcsolat ennyi az egész:)
2010. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
a tudat alattid még mindig szereti a pasit..olyan nincs hoyg a pasi bemegy az álmodba oszt üzenni akar valamit..:) jo is lenne:D
2010. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én azt hallottam hogy ha valaki rád gondol akkor aznap éjjel róla álmodsz...... Nem tudom, hogy igaz-e, de ha igen akkor az előző párod valószínűleg még mindig szeret és ezért gondól folyton rád.


(Nálam már volt rá példa, hogy este gondoltam valakire és másnap mikor találkoztunk mesélte hogy rólam álmodott)

2010. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-ső válaszolónak csak annyit hogy értelmetlen,idióta választ nem kértem már ne is haragudj.

2. válaszoló: Nem az első hanem a 2. volt. Az tény hogy még nem felejtettem el exemet,de nem hiszem hogy érzek iránta bármit is. De az álmomban vacilálok hogy mostani páromat vagy őt válasszam. És mindig változó hogy melyiküket választom. Van hogy nem fejeződik be az álmom. De egyébként általában mindig végig játszódik. Mit értesz azon hogy kettejükhöz hogy viszonyulok? Exemmel egyáltalán nem tartom a kapcsolatot,viszont köszönő viszonyba vagyunk.

3. válaszoló: Néha elbizonytalanodok,ez igaz. Bár,nem értem miért.

4. válaszoló: Öhm... nem úgy értem hogy bemegy az álmomba és üzen. Hanem valahogy úgy gondoltam/gondolom hogy visszaszeretne kapni de mivel ő dobott engem, és van párom ezért nem tudja hogy álljon a dolognak hozzá. És esetleg ismerőseinek sokat beszél erről a dologról,aztán mivel gondol rám így rögződik az álomba. Neki azóta sincs amúgy barátnője legalábbis úgy tudom.

5. válaszoló: Pontosan,nagyon jól írtad. Én is így gondolom valah. :)

2010. aug. 27. 14:45
 6/9 anonim válasza:

Lehet, hogy mivel ő dobott, legbelül szeretnéd, hogy vissza akarjon kapni, és nemet mondhass! Ez csak egy ötlet!

Nekem elő szokott fordulni, hogy olyat álmodom, amit legbelül szeretném, hogy megtörténjen, a rejtett vágyaimat! De időnként csak túl zaklatott vagyok, aznap sokminden történt, és éjszaka összekeverednek a személyek!

2010. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem egyik válaszoló sem adott idióta választ "már ne is haragudj" De a kérdésed sem százas teljesen, akkor ne csodálkozz, ha érdekes válaszokat kapsz. Inkább ne kérdezz baromságot. A álmaidat nem te irányítod. Nem tudsz vele mit csinálni. Szereted a mostani párodat őszintén? Abszolút hidegen hagy az exed? Akkor meg ki francot érdekel, hogy mit álmodsz? Szeresd a párod, éljetek át minél több élményt és mással ne törődj! El fog múlni.
2010. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahogy jobban belegondolok valószínű így van. Mármint mivel ő dobott ezért szeretném álmaimban ha jönne úgymond békülni és én vissza utasíthatnám több okból kifolyólag. Hisz álmodni/álmodozni bármit lehet.

Másik válaszolónak csak annyit hogy a leelső válaszra írtam feljebb hogy értelmetlen buta választ adott. Miért nem 100-as a kérdésem? Mi az amit nem igazán lehet leküszöbölni? Elárulom hogy sok ember azt mondja hogy lehet irányítani az álmokat és sokan mondják hogy nem lehet. Ezt mindenki maga dönti el. Igen,nagyon szeretem a páromat,őszintén. Nincsenek titkaim előtte. Nem szeretem exemet és mióta dobott egy kis idő elteltével kizártam magamból mindent ami hozzá fűződne. Nem gondok rá meg semmi. A párommal vagyok elfoglalva,exemmel egy cseppet sem,akármilyen hihetetlenül is hangzik. Szeretni is fogom meg minden,csak szerettem volna némi választ kapni Bár kicsit keményen fogalmaztál de tudod teljesen igazad van. De azért nem kell felháborodni.

2010. aug. 29. 21:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondok=Gondolok /Csak elírtam.../
2010. aug. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!