Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyám álmomban azt mondta...

Anyám álmomban azt mondta mutáns vagyok. Ez mi jelenthet? :D

Figyelt kérdés
szval az egész álmom az volt,h kiderült terhes vagyok(akk derült ki amikor már megindult a szülés,mert hasam nem volt)és anyám halálra vált fejjel mondta h én nem lehetek terhes,mert mutáns vagyok,így születtem,csak titkolták:D és h azonnal irány a kórház...xD miért álmodok ilyen szarságokat?vmi jelentés?xD 16/l
2010. aug. 24. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtok normális válaszokat írni???


Nos... nyugi, attól nem vagy mutáns szerintem csak sok kólát ittál xD

Unokatesóm egyszer azt álmodta, hogy miközben én a házukban körbe-körbe forogva hányok, bekopognak a hörcsögeim titkosügynöknek öltözve és isznak egy kávét

Máskor azt, hogy elmegyünk a marsra és jön egy Robert Pattinson kinézetű élien s letépi a karom és mint az őrült szaladgál majd beesik egy verembe...

2010. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ahh :S régóta fejtek álmokat, néha csak hobbiból, de nagyon zavar, hogy az emberek mindenben jeleket akarnak látni... Ezeknek nincs fontos szerepük :D Igen, persze, van rá esély, hogy van normális jelentése, és lehet, hogy jelent valamit. De ha nem tudod mihez kötni, akkor SEMMIT nem jelent. Az álomfejtő könyvek is hülyeségek, mert csak általánosítások! Egy embernek önmagának, vagy egy hozzá értő személynek kell megfejtenie, mit jelent az álom, mert az álmok rejtett jeleket hordoznak, de CSAK az ADOTT személyről és annak életéről, másról NEM!

És kérlek, ne próbáljatok mindig olyanokat kitalálni, amik az álmoskönyvekben le vannak írva. Egy-egy kép az álomban nem köthető más dolgokhoz, tehát egy gyerekkori ellenség nem köthető mondjuk ahhoz, hogy pár napig az anyagi helyzeted romlik. Nem. Ezek nem ilyen üzenetek.

2010. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
minek kérdezed? egyértelműen az a jelentése hogy mutánsvagy
2010. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Te vagy Ben10. XD
2010. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Vigyázz mert nem is az a legfélelmetesebb, hogy mutáns vagy, hanem ha molekuláidra hullva keringesz a negatív térben és nincs véletlen egy kómában fekvő ikertesód hogy áthuppanj a testébe, fel fognak szippantani.
2010. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Jah, nekem volt egy visszatérő "rémálmom" hogy egy óriási sárga gumikacsa üldözött és nagyon féltem xD Futott mint az állat meglátok egy villamost aminek a kijelzőjn egy horrorisztikus szám van, valami 183452 vagy nemtudom mennyi xD
2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

xDD egyre jobb...de ki tudja még bármikor kiderülhet h mutáns vagyok:D viccet félretéve.

írhattok még,mert tök vicces:D

2010. aug. 26. 07:24
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy visszatérő rémálmom...kb 2 hétig álmodtam azt h egy sárga szemű,zöldbőrű kisfiú jön felém..Én pedig csak futok és futok.. Elég szar volt, de amikor a barátnőmnek meséltem,jól elnevetgéltünk rajta :D

15/l

2010. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: 08-25 08:25


én 1 hete vagy hogy, egy lánnyal álmodtam és úgy hogy aznap éjjel megnéztem az adatlapját és nagyon tetszett és sokban hasonlít rám azt mondják. Szóval akkor láttam legelőször a csajt. Iwiwen. és ez? ez egy jel? mert amúgy sokat csalódtam már az eddigi csajokban akikkel együtt voltam...

2010. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát..ki tudja!:D lehet..:D
2010. aug. 29. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!