Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért mondta ezt álmomban?

Miért mondta ezt álmomban?

Figyelt kérdés

Egy fiúval álmodtam, aki tetszik nekem. Ő ült egy fotelben, én meg fogtam magam, odamentem hozzá, az ölébe ültem, és elkezdtem puszilgatni a nyakát, és az arcát. Erre Ő azt mondta, hogy ezt talán nem kéne. Én meg azt feleltem, hogy: csókolózni azért szabad, nem?, ezt alighogy befejeztem, már meg is csókoltam. És vége lett az álmomnak.

Miért mondta azt, hogy ezt talán nem kéne? Nem akart tőlem semmit, vagy csak mondjuk félt, hogy nem tudnánk védekezni, vagy miért?


2011. jan. 1. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

mert randa vagy,és félt hogy leharapnád neki...

öregem,nincs nagyobb problémád? -.-

2011. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

amit álmodunk általában épp az ellenkezője lesz.

tetszel neki, próbálj meg közeledni felé =)

2011. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uram isten ember, azért mert ez ÁLOM volt! Nem kell komolyan venni.
2011. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy van nagyobb problémám is, de ez is érdekel. Tehát nem értem miért kell lenézni azért, mert feltettem egy kérdést.

Köszönöm szépen kedves 2. válaszoló, Te legalább normális választ tudtál adni.

Azért még várom a válaszaitokat.

2011. jan. 1. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodtál ilyet, a valóságban szívesen közelednél hozzá, de félsz, hogy visszautasít.
2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy félsz, hogy ő nem viszonozza az érzéseidet, de te nagyon akarod őt.
2011. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :-)
2011. jan. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!