Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokkolt már benneteket egy...

Sokkolt már benneteket egy álom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én egyszer azt álmodtam, hogy anyumat halálra ítélik, mert állítólag lelőtt valakit, akivel sakkozott... én pedig megesküdtem, hogy bebizonyítom az ártatlanságát midnenképpen.

De amúgy szerintem azért álmodtam ezt, mert féltettem anyum mert a házunk körül volt egy nagy kutya...

Na szal ahogy felkeltem ,azonnal mentem megnézni, hogy ól van-e, utána olyan fél óráig egyfolytában bőgtem. Pedig nem nagyon vagyok sírós típus...

Veletek volt már ilyen?

13/L


2010. aug. 24. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sokszor előfordult velem is ilyen.

De az egyik nagyon kiborított.

A barátnőmmel voltunk valahol és egy híd mellé állt. Én mondtam neki, hogy vigyázzon. Erre a korlát leszakdt és barátnőm lezuhant. És mire odaértem volna már lezuhant.

Álmomban elkezdetem sírni aztán felébredtem és akkor is bőgtem valamennyit. Eléggé megrázott az egész álom.

:/ De álom közben mindent jobban lehet érzékelni.

2010. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
aha ,volt ilyen csak nekem a tesóm halt meg :D 19/F
2010. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De annak örültem, hogy felébredtem...

2010. aug. 24. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, nem is egyszer :S Mindig a közeli családtag / rokon halála okoz nálam is ilyen kiborulást :S Mármint hogyha azt álmodom...
2010. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:51:

Ilyen velem is volt már. Csak... sajnos nem csak álmodtam:(

2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nálam se volt eddig más álmokon, csak ezen...

Utolsó: részvétem.

2010. aug. 24. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyszer, amikor álmomban meghalt a legjobb barátom..
2010. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
lehet h kevesebbet kéne sakkozni... (valószínű h este v napközben sokat gondoltál a sakkra , s a paraszthódításra :D )
2010. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen most nem részletezném de fél osztályt felgyujtottták a másik felét meg fogvatartoták sírva ébredtem aztán fél óramulva abbahagytam nagy nehezen aztán elindultam regelizni de meglátam apumat és megint sírógörcsöt kaptam pedig én sem szoktam álmokon sírni csak kiskoromban de az úgy ahogy természetes
2010. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én se soha nem sírtam álmon...
2010. aug. 29. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!