Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha azt...

Mit jelent az, hogyha azt álmodom már évek óta, hogy kuhullik a fogam, vagy magam szedem ki őket, esetleg baleset folytán elvesztem őket?

Figyelt kérdés
Tudom, az álmoskönyvben elvileg halált jelent, de nincs olyan benne, hogy magam szedem ki, vagy hogy mind kuhullik, elvesztem őket stb.
2010. aug. 24. 00:05
 1/8 anonim válasza:
A népi hagyomány szerint, ha álmodban fáj ha kiesik akkor közeli hozzátartozó hal meg, ha nem akkor távoli...ismerős,barát,...
2010. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akkor jelent biztosan halált, ha le is nyeled álmodban! Mondjuk velem többször előfordult, hogy csak simán foggal álmodtam és hamarosan meghalt egy rokon vagy ismerős. Egyszer pedig már éppen lenyeltem volna a fogamat (álmomban), mikor felébresztettek. Soha olyan gyorsan nem tértem észhez, mint akkor. Örültem, hogy ébren lehetek. :)
2010. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

.


az, hogy alvás közben csikorgatod a fogad, lehet oka a stressznek, az alváskor felvett rossz pozitúrának... lehet, hogy érdemes lenne párnát cserélned.


egyébként arra, ami az álmoskönyvben van, én a helyedben nem adnék. lehet, hogy pszichésen úgy érzed, eszköztelen vagy, és nem tudod megvédeni magad (nem tudod megrágni, magadévá tenni és megemészteni a dolgokat), amiket pedig kellene. lehet, hogy egy kicsit tehetetlennek érzed magad a világban.

2010. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem irány a pszichébúvár (nem, nem ciki, sőt hasznos). A fogcsikorgatás egyébként önbizalomhiány jele legtöbb esetben.
2010. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előbb kifelejtettem még, amikor azt írtam, hogy eszköztelennek érzed magad, hogy csomó feszültség, rejtett agresszió, stressz lehet benned...
2010. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenhol szinte mást írnak a fogas álmokról. nekem még nem volt, remélem nem is lesz xD
2010. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Meglehet önbizalomhiány miatt van, nem tudom... de majd felkeresem azt amit ajánlottatok. Köszönöm!
2010. aug. 24. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet történt veled valami, hogy erősebb ütést kaptál vagy elestél gyerekként ami megrázó volt s a tudatod felhánytorgatja neked, hogy feldolgozd.
2010. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!