Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sikerült már tudatosan álmodno...

Sikerült már tudatosan álmodnod, és irányítani az álmodat?

Figyelt kérdés
Ezt nehéz megválaszolni tudom, mert az ember agya nem tudja mikor álmodik, hogy az álom - a legtöbb esetben. És arra lennék kíváncsi, hogy nálad előfordult-e már, hogy tudtad, hogy álmodsz és tudtad alakítani a történések folyamatát.
2010. aug. 22. 20:48
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Én csak addig jutok általában hogy felfogom hogy ez egy álom:D Pedig mókás lenne irányítani.
2010. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Hát addig eljutok, hogy azzal álmodok, akivel szeretnék de sajnos elég illúzióromboló dolgok történnek.x3
2010. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Nekem kiskorom óta előfordul.

Van hogy beszólok álmomban valakinek, hogy most álmodok.

És olyan is volt már többször, hogy arra gondoltam, ha úgy is álmodok, akkor csinálok olyat, amit a valóságban nem tennék. :D

2010. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem mindig.Pl.: a rémálmom kellős közepén állok és nekem nem tetszik felébredek és vissza alszom és folytatódik asz álom csak jó lesz:D
2010. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Igen, pont ma volt ilyen. Focizunk srácokkal pályán, egyszer csak megjelent pár csaj akit még életembe nem láttam, elbeszélgettünk velük és akkor egyik barátomnak mondom, "itt valami nem jó, figyeld, figyeld most ébredek fel! és felébredtem:D
2010. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
én mikor először vettem észre, hogy egy rémálmom, tényleg csak álom azonnal felébredtem, vhogy így: -Ez hülyeség, sztem tutira csak álom...! -erre fölébredtem :D
2010. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
igen volt már rá példa, álmodom, sztem ilyenkor az agy elégé aktív, hogy tudja irányítani az álmot, mivel az álom az ébredés előtt történik, így gondolom ilyenkor már az agy is éberebb.
2010. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan borzasztó álmom, hogy tudatosan fel akartam ébredni. Valahogy sejtettem, hogy álmodom. Nagyon erősen küzdöttem azért, hogy felébredjek, különben úgy éreztem, hogy meg fogok halni. Egyébként ilyenkor néha szerintem kimaradt álmomban a légzésem és fel kellett ébrednem ahhoz, hogy tudjak levegőt venni.


Olyan is volt, hogy kiadtam albérletbe egy szobámat és a meghalt öcsém íróasztalát adtam oda az albérlőnek. És álmomban a tesóm leszidott, hogy miért adtam oda az ő íróasztalát és akkor úgy örültem, mondtam is neki, hogy ne haragudjon, de azt hittük, meghalt. Mérges volt, én meg azt hajtogattam, hogy de jó, hogy nem haltál meg, aztán sírtam álmomban, mert valahol mélyen tudtam én, hogy csak álmodom.

2010. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Általában irányítom az álmomat. Bár inkább felismerem őket. Furcsán hangzik de szinte mindig tudom az álmon belül hogy ez nem valóság. Érdekes tisztában lenni azzal hogy álmodsz.


Felismerni is elég könnyű. Az álmokban mindig van valami amit nem lát az ember. PL: Az utca egyik oldalán tudod hogy házak vannak de nem látod őket. Vagy sétálsz az úton de csak az út van.

És persze van az álmoknak valami furcsa tagoltsága. Mintha bizonyos szakaszonként ugrana egyet a kép.

És végig ott az érzés hogy valami nem az igazi.

2010. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Sosem tartottam nehéznek vagy erőltetni valónak ezt. Vagy ösztönös a felismerés. Vagy szükséges.


De ha tudod hogy álmodsz annyi mindent megtehetsz. Előre hátra állíthatod az időt. Vagy válthatsz álmodhatsz mást.

2010. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!