Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sikerült már tudatosan álmodno...

Sikerült már tudatosan álmodnod, és irányítani az álmodat?

Figyelt kérdés
Ezt nehéz megválaszolni tudom, mert az ember agya nem tudja mikor álmodik, hogy az álom - a legtöbb esetben. És arra lennék kíváncsi, hogy nálad előfordult-e már, hogy tudtad, hogy álmodsz és tudtad alakítani a történések folyamatát.
2010. aug. 22. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Aha:) Tegnapelőtt. Lelőttek álmomban, és godoltam : " hát ez így nem álom ... " És éltem. Persze előröl kezdődött az álom, csak nem úgy hogy lelőttek.
2010. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azta:D és hogy csináltad?
2010. aug. 22. 21:00
 3/24 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig. Miért? :D
2010. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Párszor, már sikerült :)
2010. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Nem tudom :D
2010. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hogyan csináljátok?:D
2010. aug. 22. 21:36
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem sikerült még irányítanom a dolgokat,de jó lenne,ki-hogy csinálja?Lehet,hogy én mélyebben alszok?
2010. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Elég sokszor. Legalábbis azt hiszem. ha valakiről álmodok másnap mindig valami furcsa erős érzelmi köteléket érzek közöttünk. Egyszer tetszett egy fiú és esete úgy aludtam el hogy de jó lenne arról álmodni hogy átölel és pontosan ezt álmodtam.


Vagy például történik valami az álmomban és egyszer csak elgondolkodok ( amikor álmodok) hogy ez a valóságban tuti nem így történne. Így "módosítom" az álmomat vagy mi, és úgy folytatódik tovább.

2010. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
45%
Igen volt mar ojan hogy tancoran vagyok de tudom hogy almodok es mondtam is aki ott volt az almomban,hogy mingyart felkelek es lesz a szulinapom es mikor meguntam az almot megcsiptem magam es felkeltm az volt eletem legjobb alma!!!
2010. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Dejó nektek, egyébként én is így éreztem, volt már olyan, hogy álmomban szerepelt valaki, és másnap úgy ébredtem, hogy szerelmes vagyok.
2010. aug. 25. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!