Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiváncsi vagyok. Mit gondoltok?

Kiváncsi vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nos. Volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam de hosszabb időre elutaztam és elmult a nagy szerelem . Álmomban egy szobában audtunk pár haverral. És kérdezték h meg e jött az uj lány és hirtelen mellettem feküdt egy vörös haju csoda. De a többiek nem látták nemtudom miért. És elkezdtem nekik leirni h milyen és nagyon gyönyörü volt. Következő dolog amire emlékszem h meztelenek vagyünk és átöleltük egymást :D semmi több aztán valaki bekiabálta hogy adj neki 1 puszit és erre a lány azt mondta dehogy adok. :D kiváncsi vagyok a véleményetekre. Csak komoly válaszokat . Köszönöm :).
2010. aug. 21. 01:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es kihagytam h mikor hazaértem aza lány akibe régen szerelmes voltam befestette vörösre a haját.. :D
2010. aug. 21. 01:56
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy jó story,szerintem benne van részben a véletenn,részben meg hogy álmodban előre megláttad hogy a csaj befesti a haját :D mintha megérezted volna
2010. aug. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már többször is leírtam ide,hogy álmunkban a vágyaink és félelmeink jelennek meg...Vagy a kettő keveréke,vagy szimbólikus formában.Bár előfordul megérzés alapu álom,nem kizárt,hogy ez az...üdv.
2010. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

léteznek csodák, csak hinni kell bennük :)

Szerintem megérezted és álmodban meg is láttad.

A szerelmed nem tért vissza? Nem éreztél újra a lány iránt úgy mint rég?

2010. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom hogy érzek- Megmozgatott bennem vlmt. De nem olyan mint régen... :)
2010. aug. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!