Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért fulladok meg mindig?!

Miért fulladok meg mindig?!

Figyelt kérdés
rendszeres rémálmom,hogy egy üvegkoporsóban fekszem és nem tudok mozdulni,pedig élek.aztán ráteszik a koporsó fedelét.(szintén üveg) körülöttem nagyon sok ember áll,de csak kevés az ismerős.és mindenki nevetgél.utána már tudok mozogni,és kaparom a koporsó fedelét,de mindenki csak nevet rajtam és fuldoklom.
2010. aug. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

KOPORSÓ-A múltad jelképe. Ha ijesztő: nem veszel figyelembe egy régen történt, azonban fejlődésedet nagyon befolyásoló körülményt, amikor múltadról elmélkedsz; ha közönnyel nézed: olyan dolgokra vagy kíváncsi, amelyek érdektelenek, miközben nem figyelsz fontos eseményekre, részletekre; koporsó, ha szívesen mész hozzá közel, nincs ellenedre: jó elemző-, jó feladatmegoldó képesség; szívesen töröd a fejed és eredménnyel; koporsó, amibe fekszel: színész, színésznő álmában: nem kapod meg azt a szerepet, amelyet szívesen vállalnál, jól tudnád megcsinálni; beskatulyázás, egyébként: végérvényesség, beletörődés.

ÜVEG - Minél tisztább, csillogóbb, annál nagyobb tévedés; azt hiszed, hogy átlátsz valamin, jó emberismerőnek tartod magad, tévedéseid nem jegyzed. Italosüveg: jutalom. Üvegcserép: csalódás, amit magadnak köszönhetsz. Üvegtányér, üvegtál; túlzott őszinteség, kitárulkozás. Nagyító üveg: jó feladatmegoldási készség.

2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alvásparalízis?
2010. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. amúgy most olvasom el rendesen, és ilyen velem is volt hogy mozdulni akartam és nem tudtam, ütni akartam me verekedtem de nemtudtam mer gyengének és erőtlennek éreztem az ütésem.


az álmoskönyv erre is ír valamit:D

KÉPTELENSÉG - Az a sokszor előforduló nyomasztó álom, amikor valamit nem bírsz megtenni; ütni, kilátni, menekülni szeretnél, de kezed nem bírod mozdítani, hangot nem tudsz adni, lábad nem engedelmeskedik, akárha megbénultál volna stb. Mindig az adott eseményhez, álombeli történéshez való kettős viszonyulás; például: a vádtámadó útonállót szeretnéd ártalmatlanná tenni, magad vele szemben akár ütéssel is megvédeni, ugyanakkor szeretnél egy kalandos história, akár egy rablótámadás hőse is lenni; esetleg vágyaid mondjuk, hogy megüss valakit ellen erkölcsi érzéked tiltakozik. Az álombéli képtelenségnek annyi formája létezik, hogy csak általánosságban lehet vele foglalkozni, de a fentiek figyelembevételével érdemes elgondolkozni rajta az álmodónak. Az álombéli képtelenség kínos érzésével nemcsak mozgásokban találkozhatunk; gyakori álom, hogy ajtó válik becsukhatatlanná, vagy eltűnik onnan, ahol lennie kellene fürdőszoba, WC, valószínűnek tartom, hogy az ilyen álmokat ugyanaz a kettős, egymásnak ellentmondó érzelmek okozzák. Végül tekintetbe kell venni azt az egyszerű magyarázatot is, amely szerint fekszel azon a kezeden, amellyel álmodban éppen valamit tenned kellene, az álombeli képtelenség-kezed mozdíthatatlanságának - képzetét ez okozza.

2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2010. nov. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!