Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A visszatérő motívum a régi lakásunk.(Persze nem úgy néz ki, ahogy az álmaimban.) A legalsó szinten a lépcsőház világos, és tele van virággal. De nem ilyen zöld növényekkel, hanem inkább virágos réthez hasonlítanám. Még van egy-két szint ami így néz ki. A "mi lakásunkhoz" tartozó folyosón csak egy-két virágos láda van. A többi szinthez tartozó lépcsőház, főleg a felsők inkább sötétek és kopárak. Általában azt álmodom, hogy mindig rohangálok fel-alá a lépcsőkön mert állandóan eltévedek. Csak nagy ritkán találok rá a folyosónkra. A cselekmény most az volt, hogy néztem a TV-t és exbarátom volt benne, aki nagyon sírt. Elindultam vigasztalni. Ahogy leértem az egyik szintre, láttam hogy ott van a szüleimmel és próbálják vigasztalni.Rajtuk kívül még állt egy csomó ember. Én is megöleltem. Ekkor észrevettem, hogy sűrű füst terjeng, és lángok csapkodnak a lépcsőházból. Nagyon megijedtem, kértem hogy segítsen nekem. (A többi ember nem reagált a tűzre.)Megfogta a kezem és kirohantunk. Kint megcsókolt, de elég rideg volt. Aztán visszament, hogy segít kijönni a szüleimnek. Aztán Én is vissza akartam menni segíteni, de már többre nem emlékszem.
2010. aug. 19. 01:05
 1/5 anonim válasza:
Az álmodnak több jelentése van! 1., szaladgálsz a lakásodban és eltévedsz pedig tudod nagyon jol mi hol van, valami elöl menekülsz titkolsz valamit valamit tervezel de a végén abba marad. a tűz eset: Még magad sem tudod hogy valamiben hibáztál és valakit nagyon megbántottál amit te nem versz nagy dobra. az ex barátod megcsokolása és sirása: egyszerü:9 megbántad a szakitást sokat gondolsz rá és ez kölcsönös. remélem tudtam segiteni.
2010. aug. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hosszú éveken át figyeltem, tanulmányoztam saját álmaimat. Természetesen sokat olvastam is a témáról, de mégis a magam tapasztalatait veszem alapul:

Sokfajta álom van és vannak álmok, amelyek megvalósulnak, vagy előre jeleznek eseményeket.Mindenkinek megvan a maga álom-szimbólum rendszere, ami nem általánosan, hanem személyre szabottan működik. És bizony működik !!!

2010. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A visszatérő álmok fontosak, de elmúlanak egy idő után.

Úgy gondolom, hogy ezek egy probléma, vagy probléma kör feldolgozatlanságát jelentik. Esetleg misztikusabban fogalmazva ez egy FELADAT, amit még nem sikerült megoldani.Olyan is volt, hogy visszatérő álmom színhelyével, egyszer csak váratlanul szembe találtam magam. Magától valóságra vált, vagy én váltottam valósággá. Valamit tudsz, csak nem érted meg (még nem).

Figyelj a részletekre, de ne "fordítsd" ezeket a szimbólumokat direktbe, inkább áttételesen. Nem az minden, aminek látszik.

2010. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. aug. 19. 13:37
 5/5 anonim válasza:
Aztán , a visszatérő álmok egyszer csak eltűnnek és soha nem jönnek vissza. Érdekes, amennyire makacsul visszatértek, annyira semmivé foszlanak. Kérdés, hogy mitől ?
2010. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!