Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy elég furcsa álmom...

Volt egy elég furcsa álmom pár napja, , nagyon szeretném emgtudni mti jelent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval előszö is akik szerepeltek benne: a volt barátom, akivel tölünk független okokból szakítanunk kellett, de hihetetlen jól emgvagyunk sokat találkozunk, angyon szeretjük egymást, és szeretnék újra összejönni vele, ő nem tudom mit szeretne, nagyon félénk ilyen téren, de általában magabiztosnak látszik.

A másik a barátnőm, amolyna legjobb barátnő, a külvilág számára, amúgy nagyon rosszindulatú, régen bele volt zúgva a srácba, majdnem össze is jöttek, de aztán mégse eltt semmi, és utána jött össze velem...mindíg szeretett volna szétugrasztani minket, hergelt a barátom ellen, persze mindezt a színfalak mögött...irigykedik nagyon bármire nemcsak a fiúra...és igyekezett többször az orrom alá dörgölni hogy neki most miylen jó barátja van...

És végül én, én nagyons zeretem a fiút, és igyekszem távolt tartani a barátnőmtől, ami jól megy, mert a fiúnak nem a szíbvve csücske ez a lány, emrt túl sokszor volt szemét...és pletykás is...



Az álom:

A barátnőmmel valahogy ráébredtünk hogy testet cseréltünk...a barátnőm a figyelem központjába került, beszélgetett pár lányismerősünkkel a testemben, én meg kis távolságról figyeltem...aztán kimentünk egy folyosóra, a fiú a falnak támaszkodva állt, a barátnőm az én testemben megcsókolta, mintegy szemétségből, mivel sejtése szerint így ugraszthat szét minket...de közben láttam, hogy ilyen undorító vörössel festette be a hajam egy részét, és néhány vastag tincset tövig levágott...én láttam közelről a csókot...olyan volt amire vágytam...de közben megláttam a hajam, és amjolyan terelésből, felkiáltottam hogy mit csinált a hajammal, nagoyn dühös voltam...a csókról meg tisztán arra gondoltam, hgoy vagyunk olyan jóban a fiúval,h goy ezt még simán meg tudjuk beszélni...

Aztán fiú rájött vagy elmondtuk, (nem pontosan tudom) hogy testet cseréltünk...és elkezdett csókolni engem a barátnőm testében hosszan és szenvedélyesen...

Majd a szürkés és színtelennek tűnő folyosó végén leültünk a földre, barátnőm az én testemmel a sarokba, én emg fél méterre tőle, a fiú velünk szembe...aztán egymásnak fordítótta a tenyereit...és elkezdett kiszívni a barátnőmból és a testemből afféle rózsaszín és vörös ragyogó pontosak sokat...vonalban jöttek kicsit hullámozva, majd belőlem is szívott valami keveset...a kezében összeálltak valami csomózott karkötőféleséggé, elkezdett bíbelődni a kibontásával...én meg megjegyeztem neki hogy "tessék én és a barátnőm összegyúrva" (mert régebben mondta hogy minket össze kéne gyúrni)

szálanként választotta szét a szálakat, majd visszahelyezte belénk...


Aztán a fiúval újra együttvoltunk...szenvedélyesebben csókolt mitn valaha egészen gyengéden, és mindkettőnknek elégtételt volt a barátnőmmel szemben, hogy a mesterkedései ellenére ismét együtt vagyunk...

ültünk a földön összebújva, és csókolt....


Nem tudom minden álomnak van-e jelentése, de ez kissé kilóg az álmaim közül, ritkán álmodok történet szerűt, és általában csak halvány foszlányokra emlékszme és azok is úgy jönnek elő ha ránézek egy-egy benne szerepelt tárgyban vagy gondolok egy-egy szmeélyre...

szóval mivel ez így kilóg, gondoltam hátha van jelentése...a testcserére nem ad ki semmit az álomfejtő, emg egyébként is történet és nem csak pár fogalom volt az álmom...nagyon érdekelne mit jelent


2010. aug. 17. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

azt ami foglalkoztat..

én nem vagyok álomfejtő, de mint tudjuk, az álmokban próbáljuk megoldani a valós dolgainkat, és mint leírtad szeretnél összejönni ezzel a sráccal.. hát hajrá, végül is álmodban már sikerült :)

2010. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben van valami...most is kiszökik hozzám hazulról, még ma vagy már holnap hajnalban...;)

De nem igazán találom a megoldást....hacsak...

Tulajdonképpen elsőre is a barátnőm számító mesterkedése segített közvetetten össze minket, mivel mindketten félénkek vagyunk...

vagy talán meg kéne csókolnom? sose lennék elég bátor...

De ez nem a párkapcsolatok témakör inkább az álom valós jelentése érdekelne...

és tudom az agy az aznapi dolgokat dolgozza fel álomként...testcserérén sose gondolkodtam még...

a barátnőm elenyésző emnnyiségben jár a fejemben...talán ha két gondolatom kötősik hozzá abból a kitudja hánnyezerből ami egy nap van...

a fiúhoz már több gondolatom kötődik, de hogy hogy jön hozzá a szürke folyosó, a csomózott karkötő...és miért pont neki jutott a szerep, hogy megoldja a problémát? Perzse kicsit olyan érzésem volt, hogy úgymond a kis halászfiú kibogozza ahálóból a neki legjobban tetsző halat, hogy az övé legyen, vagyishogy az adott neki erőt a művelethez, hogy meg akart szerezni magának...

2010. aug. 18. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!