Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyukám elhunyt 2 hónapja és...

Anyukám elhunyt 2 hónapja és azóta álmodtam egy olyat, hogy beszélek vele msn-en. Ez mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy otthon vagyok és msn-ezek és látom hogy "Anya-elérhető" és akkor rám ír hogy szia,fiam!én meg azt hittem, hogy csak egy gép és nem törődtem vele,de másodszor is rámírt, hogy itt vagy? és én meg kérdezem, hogy anya? és akkor küld egy olyan smiley-t hogy pofozza az egyik a másikat és akkor írja mellé, hogy persze h én vagyok mit gondolsz?:D és mondom neki h akkor jó..és elmeséltem neki, hogy mik történtek velem azalatt a 2 hónap alatt és utána megkérdeztem tőle, hogy hogyhogy beszél velem,hisz ő mégiscsak halott,és erre azt mondta hogy az égiek megengedték neki, hogy beszéljen emberekkel álmukban de még ezt nem vezették be mindenkin csak egy pár emberen és őt is kiválasztották cserébe,hogy nem mondja el, hogy hol van,milyen hely az ahol ő van

bocsi a regényért, de ez jelent valamit? tényleg beszéltem az anyukámmal?


2010. aug. 12. 22:47
1 2
 11/11 Piciregica ***** válasza:

Részvétem!:(

Szerintem veheted üzenetnek.Hogy tudd,ő ott van veled.De persze az is lehet,hogy annyira szeretnél vele beszélni,hogy a tudtatalattid kompenzálta neked össze.De az álmok jelentenek valamit...ha pl álomodban látsz egy ismerős arcot,de nem tudod megmondani h ki az,akkor az előző életedből van,uez a helyekkel...szóval biztos azt akarja anyud,hogy ne legyél magányos,ne hidd azt h örökre itthagyott.Am megkérdezhetem h miben halt meg?

2010. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!