Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

16/L vagyok lassan 10éve meghaltak a szüleim. Nővérem nevel.

Tegnap este azt álmodtam, hogy kimentem magamba a temetőbe (életembe még sohasem mentem ki egy magam) és ahogy odaértem a szüleim sírjához, valaki kiásta őket. Két kereszt volt oda rakva a sírkő mellé. Én letérdeltem és csak sírtam. És sírva keltem fel. Egész nap borzongok. Félek kimenni a temetőbe mással is. Pedig minden hétvégén kimegyünk a nagyszüleimmel. Nem tudom mit tegyek.


2010. aug. 12. 22:06
 1/3 Neménvagyokaz ***** válasza:
Lehet hogy ez bunkóul fog hangzani, de az álmoknak csekély köze van a valósághoz. Amikor álmodsz az agy az emlékeket, vágyakat, félelmeket, stb. gondolatokat "rendez" ilyenkor minden emlék és gondolat összefolyik és ez az álom.
2010. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az álmodban csak ilyen módon szeretnéd kifejezni, hogy hiányoznak a szüleid.

álmoskönyv szerint temetőben lenni mindig váratlan segítséget, vagy új lehetőséget jeleznek, de az is lehet, hogy egyszerűen csak a te félelmed szimbóluma.

Általában azt jelenti a lelkünkben valami tartósan vagy átmenetileg elhalt, a még megoldatlan életkonfliktusok szimbóluma, tapogatózás a kiút felé, bizonytalanság, tanácstalanság.

Ezt az álmot mindenképpen neked kell megfejtened, elrendezned, hogy mitől félsz, mit nem akarsz, és azon gondolkozni, hogyan léphetsz tovább.

Sok szerencsét!

2010. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak igaza lehet. Mostanában elég bizonytalan és tanácstalan voltam. Mert a nővérem szét akart választani a barátomtól, de én szeretem a barátomat és nem tudom elhagyni. A nővérem pedig inkább megígért nekem mindent, hogy vesz új ruhákat meg amit csak akarok, csak hagyjam el a barátomat. De én inkább járok szakadt ruhákban, minthogy ellökjem magamtól azt akit szeretek igazán.
2010. aug. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!