Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel mert szabadságra vágytam, aztán most azt álmodtam, hogy elmentünk együtt bulizni,és az álmombeli pasija akivel találkozója olt nem jött el és láttam, hogy már a sírás kerülgeti és én vigasztaltam, de végig arról győzködtem hogy "szeret téged, nagyon szeret" és ebben annyira biztos voltam az álmomba, hogy az életemet tettem volna rá...
2010. aug. 10. 21:53
 1/4 anonim válasza:
0%
elsőőőő!!!!
2010. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán azért álmodtad, ezt, mert sajnálod a barátnődet a történtekért (akármi is történt), és nem akarod, hogy rosszul érezze magát a szakítás miatt. Talán álmodban te nem is "te" voltál, hanem egy jóbarát vagy barátnő, aki megvígasztalja a lányt egy srác miatt, aki felültette.

Talán bűntudatod van.

De persze én csak tippelni ntudok, nem vagyok profi álomfejtő. :)

2010. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet azt jelenti amit előttem írtak. Vagy esetleg a harmadik személy, aki miatt sírt a lány az valójában Te vagy, és azért tudtad biztosra, hogy szereti, mert még mindig szereted. Ne vedd készpénznek amit írtam mert Én sem vagyok profi:). Az álmok nagy része nem jelent semmit, de ha mégis, akkor egy kis önvizsgálattal rá tudsz jönni, mit is szimbolizálnak a "látottak".
2010. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D
2010. aug. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!