Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy nagy teknős üldöz, és beleesek a vízbe, az aljára lemerülök, mikor körülnézek, látom, hogy vízbe fulladt emberek vannak körülöttem.Ettől pánikba esem, és csak azért is a felszínre akarok úszni, de minél jobban akarom, annál jobban nem sikerül.


Előre is köszönöm annak, aki tud segíteni=)


2010. aug. 8. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
ahh :S régóta fejtek álmokat, néha csak hobbiból, de nagyon zavar, hogy az emberek mindenben jeleket akarnak látni... az óriás teknősnek mi lenne a jelentése? Talán Super mario akar kapcsolatba lépni veled :D Igen, persze, van rá esély, hogy van normális jelentése, és lehet, hogy jelent valamit. De ha nem tudod mihez kötni, akkor SEMMIT nem jelent. Az álomfejtő könyvek is hülyeségek, mert csak általánosítások! Egy embernek önmagának, vagy egy hozzá értő személynek kell megfejtenie, mit jelent az álom, mert az álmok rejtett jeleket hordoznak, de CSAK az ADOTT személyről és annak életéről, másról NEM!
2010. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kell gúnyolódni, nem képzelem azt, hogy kapcsolatba akarna bárki is lépni velem az álmaimon keresztül!! Van, amiben igazad van, de én kíváncsi vagyok mások véleményére! Aki meg nem tud normálisan segíteni, kímélje meg magát attól, hogy válaszoljon nekem! Köszönöm!=)
2010. aug. 8. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, azért köszönöm, hogy írtál!=)
2010. aug. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!