Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom?

Mit jelenthet az az álom?

Figyelt kérdés
Éjszaka valami ünnepségen voltam,de meguntam és haza akartam menni !! Az útszákba ekkor nagy sötétség lett!Megtámadott egy hatalmas bulldog és átharapta a kezemet!!
2010. aug. 5. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérféle álom létezik,de ez sem biztos,mert a mai tudomány még nem tudja,csak sejti h ilyenkor mi játszódik le az ember fejében.

Az első,hogy a jövőt vetiti neked előre (velem többször előfordult már ilyesmi,úgy h tutti létezik ilyen)!

A második pedig,hogy az agyad,a napi dolgokat emészti,pihen,és ezeket vetiti ki.

Azt senki nem tudja neked megmondani h mit jelent,azt csak te tudhatod.Lehet okoskodni álmoskönyvel,meg egyéb marhasággal,de akkor is igy van.

Tanácsom neked az,hogy inkább azt idézd fel amit akkor éreztél,mert szerintem az álom lényege nem csak a képek,hanem az amit közben érzel :)

2010. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2010. aug. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!