Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam a héten, hogy...

Azt álmodtam a héten, hogy terhes vagyok mit jelent?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem és vizsgálatra kell mennem a héten valóban!nos álmomban is elmentem erre a vizsgálatra ahol közölték,hogy 3 hónapos terhes vagyok!teljesen ledöbbentem, és álmomban eldöntöttük hogy megtartjuk a babót és még nevet is választottuk neki:)nos ezt 2* sikerült a héten álmodnom!

a valóságban még egyáltalán nem szeretnék kis tesót a lányomhoz ,szóval tuti nem arra vágyok azért álmodom.

Viszont barátnőmék próbálkoznak a babussal ,nekik nem akar sikerülni lehet,hogy az ő terhességével lesz kapcsolatban az ÉN álmom?


2010. aug. 3. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább arra tippelnék, hogy van valamilyen problémád "terhed", aminek közeledsz a megoldásához. Van valami probléma, ami mostanában nagyon foglalkoztat?
2010. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Terhes lenni: szegénynek gazdagságot, gazdagnak szomorúságot jelent.
2010. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen problémám van,a hiteltartozásunk ezzel lenne összefüggésbe?
2010. aug. 3. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
képzeljétek el,hogy lehet véletlen kitudja?! de a legjobb barátnőm akik régebb óta próbálkoznak mint mi anno!sikerült a babus az ő terhességével álmodtam ezek szerint ha igaz???!!!
2010. aug. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!