Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban futok de nem haladok!?

Szyszke kérdése:

Álmomban futok de nem haladok!?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam azt, hogy futok előre, de alig haladok, és mikor erőteljesebben akarok futni, akkor is csak nagyon lassan haladok előre. :(
2010. aug. 2. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2010. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemrég volt egy ugyanilyen kérdés és ott olvastam hogy ez attól van, hogy alvás közben ugye be vagyunk takarva, ezt pedig így vetül ki az álmunkban, hogy korlátozottan tudunk csak mozogni.
2010. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is sokszor álmodtam ezt régen, szerintem nem a takaró miatt volt, hanem "lelki" alapon. Én olyankor álmodtam ezt, amikor valami miatt tehetetlennek éreztem magamat, pl szülőkkel való veszekedés után (hiába csinálok bármit úgyis az van, amit ők akarnak, és ez igazságtalan, nagyon megviselt engem ez a tehetetlenség, azért jött elő még az álmomban is, csak szimbolikusan.) De akármilyen tehetetlenséget szimbolizálhat, nem muszáj pont a szüleid miatt tehetetlennek érezned magad :-D
2010. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre használják a futópadot...
2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) a kérdés első kommentelő az lett volna hogy mit jelent ez :) utolsó neked meg köszi a homoros választ igyekszem XD


3. kommentelő, szerintem az lessz amit mondasz, és köszi :)

2010. aug. 2. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindenki, köztük én is többször álmodtam ilyet. Biztos valami mély, belső jelentése van. Vagy csak épp ezt sorsolta az agykarbantartó rendszer. :)
2010. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!