Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha azt...

Mit jelenthet az, ha azt álmodtam, hogy tudok víz alatt lélegezni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Talán titokban sellő vagy. :D
2020. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
én olyankor jövök rá, h álmodok.
2020. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom,de én akárhányszor víz alatt vagyok álmomban mindig tudok lélegezni. Érdekes.
2020. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Azt,hogyha van egy súlyos betegséged vagy balesetet szenvedtél felépülsz belőle.

Az én álmomban ezt jelenti.Előre megálmodtam a nagyim halálát és a balesetemet is ami életem végéig elkísér./a vízből nem tudtam kijönni/

Megálmodtam lesz férjem de akkor nem udvarolt senki,azt is,hogy két gyerekem lesz,a fiam szőke a lányom sűrű sötétbarna hajú lesz.

Unokáim vannak,de a két terhességemet követően sosem voltam állapotos.

Higgy az álmaidnak sokat segítenek ha megfejted!

2020. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hal lettél
2020. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Azt,hogyha van egy súlyos betegséged vagy balesetet szenvedtél felépülsz belőle." Ez fals.

A víz az érzelmeket jelenti, ha tudsz víz alatt lélegezni az jó, mert azt jelenti hogy kapcsolatban vagy az érzelmeiddel.

A víz sötét, világos tiszta vagy miylen volt?

Ez fontos, mert tovább finomítja a szimbólumot, azzal, hogy az érzelem jellemzőe a minőség amit a víz képvisel.


Nekem nagyon megnyugtató volt amikor álmomban vízbe estem, sötét és zavaros volt a víz, tudtam lélegezni és nem estem pánikba. Hagytam magam belesüppedni.

Ekkor sikerült elfogadnom egy sokáig tagadott felkavart negatív érzelmemet.

2020. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyetlen egyet: hogy aludtál, és álmodtál.

Mellesleg én is álmodtam már, hogy víz alatt vagyok és lélegzek - semmi extra nem történt azon kívül, hogy amikor felébredtem emlékeztem rá. :)

2020. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. A legtöbb nő amúgy is férjhez megy, ha akar, nem kell ezt megálmodni. Nem jelent semmit, ha ilyet álmodik az ember. Ennyit belemagyarázni az álmokba nem kell azért.
2020. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!