Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor rémálmom van akkor nem tudok felkelni, hanem "megölöm magam"?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülyén hangzik, de így van. Rengetegszer előfordult már velem és olyan rossz:S Érzem a fájdalmat meg minden de csak így tudok felébredni:S

Tudtok nekem segíteni?

Válaszotokat köszönöm előre!


2010. júl. 29. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ébren álmodsz már nekem is volt ilyen idővel kigyógyulsz belőle.
2010. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz. Bár az élmény nem valós, a halál elég nagy sokk az agyadnak ahhoz, hogy felébresszen. Kevésbé radikális megoldásokat is kereshetsz, ha észreveszed, hogy csak álom, fel tudsz ébredni.
2010. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 HotelPlatánBarcelona válasza:

elég ijesztően hangzik...ennél már az is jobb, ha más öl meg, vagy csak lezuhansz valami nagyon magas helyről és mielőtt leérkeznél rándulsz egyet az ágyban és felébredsz...:S:S

nézd meg az Eredetet...hátha van valami, ami segíthet belőle :)

2010. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok, hát igen elég ijesztő és valóságos...:S

Még nem láttam de megfogom nézni:D :-)

2010. júl. 31. 22:26
 5/11 anonim válasza:
tiszta eredet xD
2010. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

21:59

Nem minden esetben.Tegnap este is valami nagyon kellemetlen dologról álmodtam(pontosabban már nem tudom miről,de nagyon rossz volt),rájöttem hogy álom,de nem tudtam felébredni,sőt nagyon nagyon erőlködtem,és mondogattam hogy GYERÜNK GYERÜNK ÉBREDJ MÁR FEL!Hát nem sikerült. -.- Utána már nem emlékszem mi történt,de nagyon rossz volt hogy abból a rossz álomból nem tudtam kijutni. :S Áhhh. :S Remélem többször nem lesz ilyen,de azért az (egy kicsit) nyugtató volt hogy tudtam hogy álmodom.

2010. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez állaz lehet :D kipróbálnám :D Amúgy meg,örülj neki,tudatosan álmodsz ;)
2010. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem is szokott ilyen lenni. ha rosszat álmodok és fel akarok ébredni és nekem az vált be, hogy álmomban meghúzom az egyik szemhéjam. komoylan :D:D erre fel szoktam ébredni. máésra nemigen.
2010. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*másra
2010. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:) 16:47 elég rossz lehetett velem is történt már meg nagyon sokszor... Csak én " megölöm " magam:D

Amúgy köszi a válaszotokat:)

2010. aug. 11. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!