Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmom volt. Valaki megmagya...

Rémálmom volt. Valaki megmagyarázná? : / (bővebben)

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy mi lenne ha pl. egy arc lenne az ablakomban amikor fogat mosok. Ilyen és ehhez hasonló helyzetekben gondolok alakokra. Eddig ezzel nem volt baj, mert miért-ne? Nem okozott semmmit.


Ma éjjel lefeküdtem. Azt álmodtam, hogy festettem. Több képet, amit aztán kitettem a szobám falára. Volt köztük egy kép a hasamról. Tiszta görcs volt és valahogy olyan furcsa színekkel volt ábrázolva, sötét volt a kép valahogy. Emlékszem még 1 képre, az pedig egy furcsa halotti arcot ábrázolt. Anya rákérdezett, hogy szerinte le kéne vennem azt az arcot. Ebben a pillanatban nem tudtam beszélni. Homályossá vált a látásom. Majd nem tért vissza sokáig. Beszéd közben szinte csak tátogni tudtam. Ezek után próbáltam megszabadulni a képtől, hiába dobtam ki vagy égettem el. Visszakerült a falra.


Végül az jutott eszembe, hogy tényleg festeni kéne egy ilyet. Szerintetek mi miatt történt ez az álom?


16/F, jó családi kapcsolat. Remek szüleim vannak. Kicsit zárkózott vagyok. Viszont közösségben is tudom magamat jólérezni.


2011. aug. 18. 05:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!

bár nem értek különösen az ezo-hoz szerintem a halotti arc csak rosszat jelenthet, fesd meg a képet azután égesd el a rossz gondolattal együtt!

2011. aug. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasgörcs mindenképp egy jós álom lehetett. Miután megfested a képet, úgyérzed, nem jól tetted és ennek az álmodban a hasgörcs a jelképe. Akárcsak a sötét színek.
2015. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!