Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki el tudna magyarázni...

Valaki el tudna magyarázni mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Kicsit régebben történt, azthiszem pár hete hogy álmodtam egy furcsa álmot, középiskolából jöttem haza az egyik haverommal és valamiért olyan furcsa volt az út amerre mentünk a busszmegállóhoz, ismeretlen, mindenfele ilyen japán standon meg kifőzdék stb. Haverom elment kajálni én pedig mentem a busszmegállóhoz, oda értem de az is olyan furcsa volt hogy új volt amit még nem is láttam de mind1, azt kell tudni hogy több megálló is volt és megáltam egyben, ott áltak még páran, megkérdeztem merre is megy ez a busz de nem válaszolt senki, a buszra sem volt kiírva hova megy, 2embertől kérdeztem meg merrw megy de csak rámnéztek és mintha nem is lettem volna ott aztán felszáltak persze ingyen, semmi bérlet vagy jegy bár a buszsofőr engendte, aztán jöttem én, megkérdeztem megy-e oda a busz ammerre lakom és azt mondta megy mire én felmutattam a bérletem és az volt hogy lejárt és majd fizessek büntetést bar nem biztos hogy ezt mondta, lehet nem is mondta de felszáltam és volt egy nagy korlát amin nem tudtam át menni ezért leültem a lépcsőre elől, aztán elkezdett velem beszélgetni a buszsofőr, nem tudom mit beszéltünk de jól elvoltunk, persze az út felénél felébredtem, ennek van valami jelentése?

2020. máj. 16. 15:37
 1/5 Thispain ***** válasza:
79%
Első látásra ugyanolyan funkcionalítású helyek ugyanott, és ugyanolyan szokások ismeretlen(más stílusú) környezetben.
2020. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt komolyan nem értem.
2020. máj. 16. 16:14
 3/5 anonim válasza:

egy álomnak jelentése kizárólag akkor van, ha ébredésnél még a hatása alatt vagy

amúgy kusza emlékek, és zagyva napi történések keverednek csak, és semmi jelentősgük


ahogyan valószínűleg ennek az álomnak is a jelentése nulla.

2020. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hallottam valahol még azt is hogy nem lehet olyat álmodni amit még nem láttam, de ott minden ismeretlen volt, a busz is, a buszmegálló, minden, olyan volt mintha kb a 2040-es technika keverednek a maival.
2020. máj. 16. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik haveroddal utáljátok a középiskolát(jöttem haza). Mert arról szól kinek mennyi pénze van(japán) és mit engedhet meg magának(stand). Mintha az élet másról se szólna(mindenféle..kifőzdék). A haverodat nem zavarja annyira ez(..elment kajálni). Te inkább nyugalomra vágysz(..mentem a buszmegállóhoz). Van több banda az iskolában(több megálló is volt), de mind fellengzős, divatmániás(új volt). De szóba sem állnak veled, nincs bennük segítőkészség(..megkérdeztem..nem válaszolt senki). Mintha bizonytalanok lennének, vagy egyéb dolguk lenne(2 embertől), és mintha nem ismernének(..mintha nem is lettem volna ott) csak a bandával foglalkoznak(aztán felszálltak). A bandavezér azt mondta velük tarthatsz(..azt mondta megy), de csak addig amíg muszáj(..bérlet.lejárt..) ezért valami áldozattal tartozol(..majd fizessek). Mert a többiek nem kedvelnek(volt egy nagy korlát) csak kénytelenek megtűrni(..leültem a lépcsőre elől). A bandavezérrel jól elvagy(buszsofőr..beszéltünk..).
2020. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!