Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy vonatmegállóban várok a vonatra, aztán hirtelen odarohan egy macska, és megharap. Megkérdezem tőle, hogy ezt meg miért csinálta, erre latinul válaszol valamit. Odajön egy ukrán katona, és serpenyővel elkezdi ütni a fejét. Jön a vonat, és kiszáll belőle 2 ember, akik az én klónjaim. Full felfegyverkezve állnak előttem, és kérdezik, hogy - mehetünk ? - Erre én azt válaszolom, hogy igen, és elkezdek visszafelé beszélni. A vonat elindul de az állomás nagyon hosszú, mér percek óta megyünk, és még mindig nem hagytuk el. Utána jön egy római katona, és kinyír.
2010. júl. 24. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ez egy nagy hülyeség, amugymeg ha érdekelnek a főtbb dolgok mint pl katona,vonat,macska stb, teis kitudod keresni a neten hogy mit jelent, de arra nevárj hogy valaki ezt konkrétan megfejti neked. az álmaid magadnak kell megfejtened hiszen a te érzéseid gondolataid stb vannak benne amit mások nemtudhatnak.
2010. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
megmondom mit jelent: elmegyógyintézeti bentlakásra van szükséged azonnal!
2010. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Harrr ***** válasza:

Túl sok a konkrétum-----> kamu.


Ha véletlenül mégis igaz, akkor keress fel egy szakembert, és itt nem a jósra/látóra/Magdi nénire célzok :D

2010. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fake
2010. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
FaKe xxD
2010. júl. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem tudjátok, hogy mit jelent, nem kéne ide írni - azoknak szól a kérdés, akik tudnak segíteni.


Állomás - munka, bonyodalom, aminek nem érsz a végére.

Macska - féltékenység, szerelem.

Állati harapás - civakodás.

Katona - kicsapongás.

Serpenyő - hozzáfogsz összegyűlt dolgaid, tennivalóid rendezéséhez.


a, Félsz, hogy megcsal a barátod?

b, Megcsaltad és rendbe akarod hozni?

2010. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy értelmes választ írtál :-) Nem csaltam meg a barátnőm, és ő sem engem :-) Más magyarázat nem lehet ?
2010. júl. 25. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:

megálló:bonyodalom, véget nem érő vivódás,perlekedés. Kikapcsolodás utáni vágy.

macska:önállooság jo,vezetési képpeség.

katona:tekintély elvüség

serpenyő:hozzáfogsz összegyült dolgaid rendezéséhez

vonat:elkerülhetetlen dolog. mennél hosszabb a vonat szerelvény annál job kedvel végzett munka

2010. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz !
2010. aug. 28. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Állat harapása: féltékenység. De fontos az is, hogy fekete vagy fehér macska volt. Ha fekete ellenséget jelképez, ha fehér, akkor barátot.

Ha a fejedet megsebesítik, beütöd vagy bármi ilyesmi történik az álmodban az szerencsétlenséget jelent.

Meghalni: új lehetőségek.

A katona jelenthet flörtöt.

Fegyvert látni: szerelem

fegyver jelentése még: óvatosságra int, veszekedést jelent.

Megbízható álmoskönyvem van, bár az álomfejtés tudománya relatív. De remélem segíthettem :)

2010. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!