Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mennyire biztos,...

Szerintetek mennyire biztos, hogy választ kaptam álmomban?

Figyelt kérdés
Tegnap este imádkoztam,kértem Istent,hogy segítsen,álmomban adjon választ egy kérdésemre.Sosem voltam különösebben vallásos,nagyon ritkán imádkozom,csak ha már valóban nehezen hozok döntést,vagy nagyon rossz élethelyzetbe kerültem.De reggel megálmodtam a válaszom!Alig akarom elhinni!!!És nem csak valami hasonlót,hanem teljesen egyértelműen megkaptam a választ.Volt valakivel hasonló?Ti mit gondoltok,100%,hogy nem csak azért álmodtam erről,mert már nagyon zavar a probléma?
2010. júl. 24. 10:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezt az álmot csak az agyad kreálta, mert lefekvés elött és egész nap ezzel voltál elfoglalva. Azt javaslom a döntést racionális alapon hozd meg, ne így.
2010. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy nagyon zaklatott voltam elalvás előtt.De hogy nem csak a témáról álmodtam,hanem egyértelműen,feketén fehéren,úgy,ahogy kértem...:S És fel is ébredtem egyből utána,pedig nem aludtam ki magam.
2010. júl. 24. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy jó választ kaptál. Velem is volt ilyen, alvás alatt az agy máshogy működik, valszeg emiatt van az, hogy ilyenkor olyan problémára is megoldást talál amire éberen képtelen.

Több nagy tudósnak is álmában jöttek a nagy ihletek.

2010. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!