Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy anyukám meg apukám meghalt, és egyik rokonom sem akart örökbe fogadni, viszont árvaházba se akartak vinni ezért egy nem annyira híres család akart örökbe fogadni azért hogy hátha ezzel híresebbek lesznek, hogy megmentenek egy árvát.A temetés előtt mondták hogy majd ki kell húznom hogy kihez kerülök.A temetésen pedig jelenetet rendeztek először elkezdtek kiabálni utána nevetni én pedig elsírtam magam és valaki odajött és azt mondta hogy ne veszekedjenek rajtam majd ő örökbe fogad mert tudja milyen érzés elveszteni egy embert akit nagyon szeretünk.

Bocsi ha túl részletes, vagy ha túl hosszúra sikerült.


2010. júl. 19. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már, hogy anyukám meghalt. Sírtam is, mikor felkeltem. Elmeséltem egy nagyon jó barátomnak, ő azt mondta,hogy azért álmodtad azt,hogy édesanyám meghalt, mert hozzá ragaszkodom a legjobban. :)


Szóval, te is nagyon szereted a szüleidet, és semmi áron nem akarod őket elveszteni (ami érthető is :) )

És talán a szüleiden kivül van még egy "segítőd" az életben, aki szintúgy nagyon szeret téged, és ezt viszonzod. :)

én igy gondolom.

2010. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!