Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy attól a fiútól vagyok terhes aki tetszik nekem de nem vesz észre és minden remekül megy össze is költöztünk egyszer megjelent a volt barátom aki rég megcsalt, hogy mégis csak engem szeret és kiütőte és becsapta az ajtót...
2010. júl. 14. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez legjobb tudomásom szerint azt jelenti, hogy te tegnap reggel elfogyasztottál egy Nestlé Ricore 3 az egyben cappucinot, amiből az következik hogy te napi megengedett 10% cikória helyett, 40% cikória kivonatot vittél be a szervezetedbe, ami súlyos hallucinációkat okoz,és jelen estben nálad, ezt az álmaidban vélted felfedezni.
2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy csak szimplán szeretnéd, hogy szeressen a régi barátod, ergo te még tudat alatt szereted, viszont ott van az új srác, akiről már meg is tudtad, hogy nem szeret védekezni/nincs rá pénze.
2010. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne tegyéé az ágyad fölötti polcra nehéz könyvet há hülye vagy ?
2010. júl. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előző!! mindenhova ezt a négy szót írod?? :D
2010. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!