Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félek! Mit jelent ez az álom?

Félek! Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyok együtt a párommal, mindennél jobban szeretem őt, ő a mindenem, nélküle semmi vagyok. Elég ritkán találkozunk (hetente 1, 2), mert dolgozik, zenél és szeptembertől lehet, hogy még távolabb kerül. Tegnap kicsit kiborultam, sok minden összejön és beszéltünk, hogy mi lesz, ha elmegy szeptembertől? Éjjel pedig azt álmodtam, hogy szakított velem és arra ébredtem fel, hogy sírtam. Nem tudom elfelejteni az álmot, nagyon félek.. mit jelenthet?
2010. júl. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hé nyugi,nem kell a legrosszabbra gondolni!:)

Csak félsz,mivel távolabb kerül,hogy nem fogod sokáig látni:)De ez nem azt jelenti,hogy majd, szakít!Csak mivel most ebben a helyzetben vagy, a tudatalattid fél,de semmi nem lesz:)

2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem azért álmottad mert félsz,h a párodat elveszíted,

h már ennél is ritkábban találkozhattok

2010. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"mindennél jobban szeretem őt, ő a mindenem, nélküle semmi vagyok"

Ne haragudj meg, de ez a mondat a vége felé szinte beteges... Egy kapcsolatban, akármennyire is szereted a párod, azért a saját önbecsülésed, magabiztosságod nem szabad, hogy csorbát szenvedjen. Lehet, hogy van benned egy kis társfüggőség, ezesetben normális, hogy ilyeneket álmodsz, hiszen életed legnagyobb félelme, hogy őt elveszíted, és most különösen sokat agyalsz ezen. Próbálj bízni magadban és benne is, enyhítsd ezt a feszkót, mert ez a stressz semmi jóra nem vezet. Hiszen szeret, veled van, nem hagy el, csak a munka szólítja el. Lazíts.

2010. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. viszonylag megnyugtattatok :D
2010. júl. 13. 10:50
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Köszönöm, így visszaolvasva igen, tényleg kicsit betegesnek tűnik, de nagyon szeretem őt. :D


Köszönöm tényleg mindenkinek!

2010. júl. 13. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Zenész baráttal szakítani és emiatt nagyon sírni, jelent hosszantartó, önzetlen szerelmet...
2010. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-------^(Y);)
2010. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érezd magad jól a pároddal ameddig el nem megy szeptemberben és nem lesz semmi :)
2010. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!