Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
Agykontrollal hogyan érhetném el ,hogy nőjjek? vagy esetleg más módszert tud valaki? évek óta nem növök és az osztálytársaim sőt a fiatalabbak is sokkal magasabbak nálam. 157 cm vagyok és 15/l.
2010. máj. 7. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
állj rá egy kisszékre
2010. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem baj énis 14 vagyok és csak 146cm.Úgyhogy te még mindig jobb helyzetbe vagy:)
2010. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

figyu, ez az igazat megvallva szerintem lehetetlen.


agyunk nem tudom pontosan 5%-át használjuk, sokkal többet nem nagyon. az a maradék állítólag képes nagyon sok mindenre, amit mi természetfelettinek hívunk.


azok, akik lenyelik a kardot, átszúrják a testüket és nem véreznek, meg a többi ilyen hasonló mágus, persze akik nem csalók, azok is évtizedekig gyakorolják ezt egészen pici koruktól, és felnőttek lesznek, mire tényleg tudják ezt biztonságosan irányítani.


ez tényleg nem humbuk. az agyunk NAGYON sok mindenre képes. viszont mint írtam, ez nekünk mezei embereknek pláne nem egyik hétről vagy hónapról a másikra nem fog menni. sajnos.


megpróbálhatod irányítani a tudatalattidat, pozitív gondolkodással, hogy elhiszed, hogy te tényleg nőni fogsz, lehet valamennyit sikerül. HA SZERENCSÉS VAGY !

2010. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké! köszi ,hogy írtatok!:)

Elsőnek: Kössz az inteligens hozzászólást! Jót röhögtem

-.-"

2010. máj. 7. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem lehetszéges.

DE :(

mindennek megvan az ideje.

Volt már olyan hogy nagyon nagyon akartál valamit és nem sikerült? Utána vagy 2 évvel, mikor már elfelejtetted rég, egyszer csak sikerült. Na erre gondolok.

Szerintem valahogy úgy kéne megoldani, hogy elképzeled, pozitív gondolatokat fűzöl hozzá, utána pedig jó mélyre eltemeted. Elfogadod magad.

2010. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Volt már így velem. Köszi rajta leszek!:)
2010. máj. 9. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:
ne aggodj biztos nőni fogsz...már most magasabb vagy mint én mert én 155 cm vagyok és 18 éves
2010. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz!:)
2010. máj. 10. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Akk itt is én vezetek 17l/143 ;) Szal én örülnék a te helyedbe...és én nem hiszem h nőnék még :S:S:S
2010. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem lenne problémám azzal, hogy alacsony vagyok. Csak az a baj, hogy nagyon vastagok a csontjaim és ehhez nem túl szép az alacsony termet. :(
2010. máj. 14. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!