Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
14éves vagyok 155cm magas . :S ja és fiu :S :D
2011. márc. 2. 18:55
 1/9 anonim válasza:
Bocsi de nem lehet szedni erre semmit sem. Inkább izmosodj és akkor magasabbnak látszol. Erre nem lehet semmit sem szedni ha egyszer kisnövésű vagy...
2011. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el nyújtásokat végezni. 'Pipiskedj', próbáld elképzelni ,hogy eléred a plafont.stb..
2011. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Előző: Ne hülyítsd már! :D

Egyél és mozogj sokat! 14 évesen még nőhetsz, habár jó eséllyel kisnövésű maradsz.

2011. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző: Ne hülyítsd már! :D

Egyél és mozogj sokat! 14 évesen még nőhetsz, habár jó eséllyel kis növésű maradsz.

2011. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen kicsi volt 14 évesen, a tornasorban utolsó előtti. Ma már 187 centi. Szóval még nincs okod elkeseredni. Bár ez a génektől függ elsősorban, a szüleid milyen termetűek?
2011. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Anya: 160körül

Apa: 174 :D

2011. márc. 3. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:

" Előző: Ne hülyítsd már! :D

Egyél és mozogj sokat! 14 évesen még nőhetsz, habár jó eséllyel kisnövésű maradsz.

"


Mi bajod van? Én írtam, hogy végezzen nyújtásokat. Akármilyen hihetetlennek hangzik de én pont emiatt nőttem 3-4 centit.

2011. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apukád se túl magas,alíg magasabb az áltag nőtől.De akkora biztos leszel,mint ő,későn érő vagy,magasság ügyileg.


De egyébként másban rendesen fejlődsznem,mert akkor nincs miért aggódnod?


Ja biztos nősz még,de lehet csak 16 évesen fogsz nyúlni.Sajnos nem nagyon lehet ez sietettni,várnod kell,aztán majd megnyúlsz.

2011. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szüleid/nagyszüleid mind alacsonyak voltak akkor kevés esély van rá hogy te magas legyél.

192cm 17/F

2011. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!