Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Célszerű egyszerre több...

Célszerű egyszerre több dolgot vonzani, vagy jobb, ha egyszerre csak egy dologra összpontosítok?

Figyelt kérdés
Tehát ha elképzelem, hogy egy jó párkapcsolatban élek, reggelente a közös lakásból megyek az álom munkahelyemre ahol szeretem amit csinálok és a barátaimmal is nagyon jó a viszonyom, akkor ezek teljesülhetnek? Nem gyengítem ezeket azzal, hogy a figyelmem megoszlik közöttük? Vagy jobb, ha egyszerre csak egy dologra koncentrálok és nem egy komplett "álom-életet" vizualizálok?
2016. okt. 31. 20:25
 1/4 Fish1 ***** válasza:
100%
Ennél részletesebben kellene elképzelned. Szerintem ha minden nap pörögsz a témán, akkor nem fog teljesülni, mert akkor csak a hiányállapotot teremted meg. Hasonlatként, ha pl. rendelsz egy katalógusból, és csak 5 nap múlva jön meg a dolog, akkor nem rendeled meg a fent maradó időben még 25x, nem? :) Én azt vettem észre, hogy akkor történnek meg a dolgok, amikor vizualizálás után elengedem és nem foglalkozok tovább vele.
2016. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy dolognál többre egyszerre összpontosítani nem tudsz.

Képzeld el, milyen lenne, ha a tűnek több, szerteágazó hegye lenne!

2016. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egy nagyon érdekes dolgot hallottam egy feng shuis szakértőtől.

Hogy általában az emberek két dologra vágynak egyszerre a leggyakrabban: párkapcsolat és gazdagság erősítésére. Érdekes módon a bölcsességre pedig a legkevésbé vágynak az emberek. Pedig szerinte könnyen lehet, hogy az utóbbi erősítésével több probléma magától is könnyebben megoldódna.


Én erről az oldalról közelíteném meg a töprengésedet. :)

2016. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném ,hogy ez müködik ,és nem az agykontrolròl beszèlek !

A céljaidat magadnak kől kitűznöd és megvalòsítanod, inkàbb foglalkozz a telepátiával, a tárgyak mozgatásával ,a

tisztánlátásal .

Sok szerencsét !

2016. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!