Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolkodom, hogy elkezdjem-e...

Gondolkodom, hogy elkezdjem-e az agykontrollt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
elsö válaszolo..ezzel hogy leirtad mi a foglalkozásod érthető ez a nevetséges manipulálo duma..szélsőség tudod? szélsőségek és korlátok. ennyi. igylehet téged jellemezni. attol még hogy ilyen beszűkült a látásod de hurrogd le azt amiröl aztse tudod mi oké?:) elöbb lakozik az egyház mögött sátán mint az agykontroll mögött..ez kész..üdvözlöm a skizofrén képzeletbeli! ismerösöd..-.- kérlekszépen az agykontroll emberek milliói életét változtatta meg. de nem is mondok semmit mert az elhomályosult látásoddal nem látsz meg semmi értelmeset ezen a téren. és egyébként hívők, egyháziak ezrei végzik el és már könyv is íródott agykontroll és vallás megférkőzéséről.
2010. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocs többiek ezzel nem a római katolikusokat akartam lehurrogni, én is hívő ember vagyok,de hogy ezzel magyarázza, meg probál manipulálni, mert hogy ő római katolikus.. szal tényleg nevegyétek rossznéven, nem ugy értettem, hanem konkrétan rá..
2010. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
foglalkozás?? bocsi kicsit fáradt vagyok..vallás
2010. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

mindenképpen érdemes belekóstolni mert ami nem öl meg az megerősít, szokták mondani. a nővérem kipróbálta, járt is tanfolyamra, ma már vagy 5 agykontrollos könyv van a polcán, és tud tőle aludni, a szeme ugyanolyan barna maradt, nem lett tőle fekete vagy vérvörös :D . vagy 7 éve járt rendszeresen tanfolyamra, miután elvégezte itthon is rendszeresen meditál, és szerintem tényleg használ, nem azért mondom hogy bárkit idegeljek de attól hogy valaki megtanulja olyan részét használni az agyának amilyet eddig nem, attól még nem lesz sátánkövető, sőt nővérem példáját nézve kiegyensúlyozottabb és harmonikusabb lehet valaki ha kipóbálja.én is próbáltam de még az elején abbahagytam mert lusta vagyok...ez az én gondom de szerintem ez is bizonyíthatná hogy nem függ össze a gonosszal.a lustaság nem éppen egy jó dolog ha jól tudom, az pedig paradox helyzet hogy azért nem kerülök kapcsolatba a gonosszal mert épp rossz dolgot csinálok vagyis nem csinálok semmit xD... úgy gondolom érthetően fejeztem ki magam hát remélem nem írtam túl sok hülyeséget... xD

tobi. voltam :)

2010. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nem érdekel ha lepontoztok is.

Az agykontroll helyett kereshetnétek Istent, Jézus krisztus által.

agykontroll elhiteti veletek hogy nincs istenre szükségetek,csak saját magatokba bízhattok.EZ NEM ÍGY VAN,EZ A GONOSZ TANÍTÁSA,ÉS AZ Ő MŰVE AZ AGYKONTROLL AMIVEL ELHITETI VELETEK HOGY Istenek lehettek mindent megtudtok csinálni,ugyanez volt a ádám és évánál,sátán rávette őket hogy egyenek az almából és akkor olyanok lehetnek mint isten.

és mi lett? hallhatatlanokból halandók.megöregedtek és meghalltak.

ÉBRESZTŐ EMBEREK!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves első és utolsó, az agykontroll csak azt mutatja be, amire az agyad amúgy is képes, csak szép lassan gyerekkortól elnyomjuk.

Ja és Domján Laci és Gábor is vallásos, gyerekek egyházi iskolába járnak/jártak, szóval... :)

2011. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!