Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolkodom, hogy elkezdjem-e...

Gondolkodom, hogy elkezdjem-e az agykontrollt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Ne!! Ha rám hallgatsz, nem teszed meg, a közelébe se kerülsz!

Tudom, hogy ma nagy divat, de new age-es, ami pedig a gonosz hatalmában van. Így észrevétlenül is kapcsolatba kerülsz vele, amit te nem szeretnél. Nagyon rossz hatással lesz az életedre és a lelkedre is, valamint a halálod utáni lelki üdvösségedre is.

Az a legnagyobb cselvetése, hogy elhiteti, hogy nem létezik, pedig de, és az, hogy az emberek nevetnek ezen, pedig egyszer sírni fognak.

Hidd el nekem, rómkat teológus vagyok.

2010. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen, még vmi: ismerősöm konkrétan skizofrén lett, mert gyerekkorától járatták mindenféle agykontrollos tanfolyamra.


Ne csináld!

2010. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: Tiszta öhm... vagy.:D


Nekem volt egy ismerősöm, azt mondta megéri.

Sokat segített neki.

Meg egy tanárom bnője is volt, és emberfeletti dolgokat tanultak.:D

Nekem megvan a könyv, csak az elején úgy kell kezdeni, hogy 7 hétig a meditációt. Na már letelt nekem ez az idő, de mivel kicsit ellustultam, így gyakorlom még egy kicsit, és nem haladok tovább. De a képzelőerőm az jobb lett.:)


Én azt javaslom, hogy ha van kedved hozzá, akkor mért ne fejleszthetnéd azt, ami a fejedben van?:)

2010. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nekem konkrétan 3 orvos is tanácsolta..ők is elvégezték!Ja és az első hsz-nek: római katolikus hívő vagyok!!!
2010. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Az lehet, de nem gyakorlod. Ezt onnan látom, hogy "hívő"-nek mondod magad, ahogyan ma divatos, de a katolikusok nem így nevezik magukat, hanem úgy, hogy vallásos, mert a kettő közt nagy különbség van.


Ugye, eltaláltam?


Első voltam.

2010. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
18%
Jajaja... az egész mögött maga a Sátán áll...
2010. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
15:42! Eltaláltad. Nem vicc.
2010. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Az egyház mögött is, mégsem mondják hogy ne. Szabad akarat. Azt csinálsz amit akarsz.
2010. ápr. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyéket.. Az agykontroll nincs kapcsolatban a gonosszal! Csak megtanulod fejleszteni az agyadat. Nem a gonosszal állsz kapcsolatban agykontroll közben hanem az agyaddal! Mit gondolsz mégis miért hívják agykontrollnak?? -.-"
2010. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zack válasza:
100%

Én használtam a technikákat. Segített a tanulásban, alvászavarban, ellazulásban és meditációban, habár ez a tudás a meditációhoz önmagában kevés volt, de egy európai embernek ez sokkal emészthetőbb, mint egy távolkeleti spirituális tan.


Aki meg ettől skizofrén lesz, az vagy tulzásba vitte ezt, vagy alapból lappangott benne egy ilyen.

2010. máj. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!