Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szepseget be leeht vonzani?

A szepseget be leeht vonzani?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat! :)

2013. okt. 15. 22:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsanat:lehet....
2013. okt. 15. 22:55
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy jó verdával igen.
2013. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Csak a szörnyeteget.
2013. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pénzenergiával
2013. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Grielean ***** válasza:
100%

Mármint hogy nagyon erősen vágysz rá, és egyszercsak varázsütésre megszépülsz? Nem, ez már a csodák hatáskörébe tartozna, semmi valóságos nincs benne.

Ellenben ha végiggondolod, mit tehetnél a saját szépségedért, és kitartó vagy, akkor dolgozhatsz rajta, hogy jobban nézz ki!

2013. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne megszépülni akarj, mert ha nagyon szép lennél, idővel elmulna, és nagyon csúnya lennél. Inkább törekedj a boldogságra. Pontosabban engedd meg magadnak, hogy csak úgy spontán boldog legyél, akár semmi ok nélkül, csak azért mert élsz, mosolyogj akkor is, ha nincs rá okod, és ha ez a jellemződdé válik, akkor idővel szebbnek fognak látni, mert látják, hogy van benned valami, ami többet ér a sztárok szépségénél, és ez a fajta szépség öregkorban is meg tud maradni. Csak rajtad múlik.
2013. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tenni kell érte.

Mi alapján szeretnél szép lenni?

Nekem a fogyókúra kell, a többit úgyis csinálom: borotválás és a hajamat levágatom.

Neked?

(én őszinte voltam).

2013. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos. Én egy jachtot akartam bevonzani. Igaz, hogy a környéken víz csak pocsolyában van, de akkor is ez volt az álmom. Úgy bevonzottam, te, alig bírtam elugrani előle, majdnem rám esett. Na legközelebb meggondolom, hogy miket vonzogatok be.
2013. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Mi az a szépség? Mikor leszel szép? Akkor, ha mások is azt mondják, és elkezdik bizonygatni, hogy "jaj, jaj, legyen már önbizalmad, olyan csodaszép vagy!"


Mondok valamit: a szépség BELÜLRŐL FAKAD, és tényleg! Ha elégedett vagy magaddal és szépnek tartod magad, a kisugárzásod is magabiztos lesz, veled együtt. Emellé ha alkatodnak megfelelő öltözködéssel (és itt nem a kövér-sovány alkatot értem, hanem a körte, alma, homokóra, stb.), magyarul átlag ember számára is esztétikus kinézettel, ápoltan lépsz ki az utcára, a magabiztosságoddal mindenki szépnek fog látni. Aki meg nem, annak meg amúgy sem számít a véleménye, tojd le. :)


Kell az önkritika, de legyen egészséges az az önkritika. Ha nem tartod magad jónak, pl. úgy érzed, túlsúlyos vagy aránytalan vagy, akkor tudd meg, hogy javíthatsz ezen, és tegyél érte, ne csak mantrázd, hogy "szép leszek, szép leszek!" A viccben sem nyerhet az ember a lottón, hiába imádkozik minden nap az ötösért, ha nem vesz egy szelvényt. :) Ebben áll a "segíts magadon, az Isten is megsegít" mondás.

Ha nem hiszel abban, hogy széppé tudod varázsolni magad, akkor nem csak bevonzani nem fogod, de jó eséllyel ha egyáltalán belekezdesz a szépítkezésbe (és nem hessegeted el azzal, hogy minek, úgysem segít), hamar feladod majd, mert feleslegesnek fogod tartani. Ahhoz, hogy szépülj, akarni is kell, és tenni is kell érte, a kettő csak együtt megy. Ha az egyik hiányzik, akkor nem fog menni. :)

2013. okt. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pozitív gondolkodású emberek "ragyognak" a szép mosolyuktól, jó lesz a kisugárzásuk, de


a szépség az genetikán múlik, vagy a plasztikai sebészeten. Azt bevonzani nem lehet.

2013. okt. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!