Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha én beakarok vonzani 1...

Ha én beakarok vonzani 1 személyt az életembe, akkor ez azt jelenti hogy ő is bevonzott engem?

Figyelt kérdés

ezt hogy ő is bevonzott engem úgy értem hogy ő is sokat gondolt rám pozitívan? vagy ez csak a részemről működik és bevonzom őt?


megjegyzem hogy már nem egyszer sikerült sikereket elérnem vele


2013. ápr. 26. 14:18
 1/4 anonim válasza:
szia, eben lehet valami mert én is tapasztalok ilyeneket, csak én álmodok róla és akkor jön úgymond az illető.
2013. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a vonzas "törvenye" kölcsönös, mind2-töknek dolga van a masikkal.

De nem feltetlenül a sok pozitiv gondolattal vonzottatok be egymast... A vonzas "törvenye" egy nagyon összetett dolog.

2013. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! (szkeptikusok ne olvassák :))

Ez talán kicsit segíthet: én láttam/olvastam a Titkot, és még pár hasonló témájú könyvet. Na most ugye a Titok azt mondja, hogy bármit be tudsz vonzani. Elvileg ez így is van, de! Egy másik könyv ezt megerősítette, azonban figyelmeztetett, hogy konkrét személyek és dolgok bevonzása bajt hozhat rád. Mondjuk munkát keresel, és szeretnél az x helyen dolgozni, és azt vonzod be; és bár megkapod, boldogtalan leszel ott (mert pl. a munkatársak olyanok, etc.). Ha viszont azt kéred, hogy a neked megfelelő munkahelyet sodorja eléd az élet, akkor az már nem olyan konkrét, és lehet, hogy jobban jársz vele.

Remélem segíthettem. :)

2013. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 Ezt én is meg tudom erősíteni saját tapasztalattal, bár nekem párkapcsolat terén sikerült egy olyan alakot bevonzanom, aki szöges ellentéte annak, amit szerettem volna. Így azt mondom, mielőtt be akarnátok vonzani valamit, először a fejetekben kell rendet tenni.
2013. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!